Chucky menyasszonya

Chucky menyasszonya

Bride of Chucky

A Chucky menyasszonya című horrorban a véreskezű baba, Chucky megtalálja másik felét és miközben kegyetlen módon finomítja gyilkolási módszereit, kiteljesedik a szerelem boldogságában is.

(erare)

Rendező: Ronny Yu
Író: Don Mancini
Forgatókönyvíró: Don Mancini
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 1999.07.29.
Több

2020.09.04 Interfectorem Sabnock

Oké,csak azt nem értem,ez milyen besorolású film?Vígjáték?Black comedy?Horror?Netalán dramedy?Szerintem egy óriási nagy sületlenség.Unom már a műanyag babák invázióját,hát nincsen értelmesebb téma?Legalább Jennifer Tilly idomai rendben vannak.

2020.03.31 Kóborló

a nap véleménye

Bőséges humorral töltve

Az 1988-ban bemutatott, Gyerekjáték című film nem kevés átalakuláson ment keresztül röpke tíz év alatt az eddigi négy rész során. Míg az első részt jómagam inkább a horror kategóriába sorolnám, addig a második és a harmadik résznél is megpróbálta meg... Teljes kritika

2017.12.24 BoBamburg

Az egyik (sőt, talán a ) legjobb része a szériának. 100% fun, gyilkolászás és jó humor. Ilyennek kell lennie egy 90-es slashernek. Tökéletes kikapcsolódás.

2017.10.20 Bazzzsi

Már nem tudtak mit kitalálni a készítők ezért behoztak egy romantikus' szálat a történetbe ami nekem nagyon nem illik oda. Jobbra számította, gyenge történet.

2020.02.17 Bizsu82

Inkább vicces volt a film mint félelmetes. Nekem bejött, jól szórakoztam rajta. A műfaj kedvelőinek szerintem tetszeni fog. Pörgős, nem sablonos film.

Ez a rész volt a kedvence Brad Dourifnak, aki az összes részben Chucky hangját szolgáltatta.Szerző: Kóborló

A filmben számtalan utalás található olyan ismert horrorfilmre, mint az 1978-as Halloween, az 1980-as Péntek 13., az 1987-es Hellraiser, az 1974-es A texasi láncfűrészes mészárlás, vagy az 1973-as Az ördögűző, és még sok más.Szerző: Kóborló

Jesse furgonja egy 1985-ös GMC Vandura volt.Szerző: Kóborló

Az összes Gyerekjáték film közül ennek a résznek volt a legmagasabb az előállítási költsége a maga 25 millió dollárjával, de ez a rész termelte a legmagasabb bevételt is a közel 50 millió dollárjával.Szerző: Kóborló