Fűrész 4.

Saw IV

2024.03.03 erahurka

Ilyen okos ember a világon nincs! Már meghalt, de még mindig úgy tudja terelni az embereket, hogy mindenki jókor legyen jó helyen? A film amúgy egy katyvasz. Folyamatosan keveri az idősíkokat meg a történetszálakat, és akkor beleraknak két majdnem eg... Több

2017.10.26 Artemisia

Elég mélypontra jutott a film. A csapdák még jók voltak,de a történet gyenge, a karakterek érdektelen a végső fordulat már nem ütött akkorát mint az előző részekben. Jigsow és Amanda halála után kezd elvérezni a széria. A nyomozó próbája gyakorlatila... Több

Nincs meg az átütőerő ebben a részben...sőt továbbmegyek,eltűnt az izgalom is, a főhős és Amanda halálával kicsit értelmetlen az egész. Van benne egy-két jó ötletes dolog, és a síron túli irányítás sem rossz, de nagyjából ennyi.

2017.11.20 Deku

Hihetetlen, hogy ilyen film bárkinek akárcsak az eszébe is juthat. Semmi értelme. Ez a film már akkor halálra volt ítélve amikor kitalálták. Egyszerűen nincs az ilyennek létjogosultsága szerintem.

2017.11.04 GedyPapa

Na itt már túl lett tolva kicsit az a bizonyos szekér. Az idő és történetszálakat olyan szinten keverték össze, hogy az már élvezhetetlenné tette a film nagy részét. Azért kapott mégis 2 csillagot, mert a háttérsztori megismerése tetszett és volt 1-2 olyan "játék" aminek volt értelme is.

2018.12.12 harnas1207

Ez már a bőrlehúzás első fázisa volt. És nem a filmbeli jelenetekre gondolok. A téma önismétlés és a hatás sem ugyanaz. Mindent mindennel meg lehet magyarázni és mindenből lehet újabb szálat kerekíteni.

2018.02.01 respect the movies

Szerintem nem lett rossz film , de minőségben azért jóval gyengébb lett mint az előző három rész bármelyike! A harmadik Fűrész filmnek sikerült egy egész pofás kis befejezést összehoznia és akár az egész Fűrész szériát le is tudták volna zárni azzal... Több

2024.02.09 Schumy1

Játékos részével meg a csapdák brutalitásával nem is lett volna gond, de a történet kezd lagymataggá válni. Itt, de inkább a harmadik résznél kellett volna lezárni.

2018.02.07 TribeBubu

Nagyjából ugyanaz a színvonal, mint a második résznél. Talán csak a végkifejlet lett gyengébb, a karakterek meg picit jobbak, de minden más kb. ugyanolyan.

2023.10.27 Di Canio

Ettől a résztől kezdődik a hanyatlás. A csapdák még jók itt is, de a történet nagyon zavaros már, a befejezés hiába jó, nincs az első három rész szintjén. Talán jobb lett volna a harmadik rész után befejezni.

2016.02.02 moov18

Messze a legrosszabb rész, a sorozat mélypontja, tele és tele unalmasabbnál unalmasabb jelenetekkel. Már a harmadik részt is hiba volt leforgatni, de még bocsánatos bűnnek számított, viszont ez a negyedik rész egyszerűen szarvashiba volt. A csapdák i... Több

2019.01.16 kristoftoth21

Gyengébb folytatás

Gyengébb mint a korábbiak, továbbra is jó viszont azoknak akik szeretik a Fűrész filmeket. Alapvetően ebben is vannak fordulatok, de már mégsincs az első három szintjén. 8/10

2017.09.26 koba1996

Kis visszaesés, de a harmadik rész után üdítő változatosság. Elcsépelt abból a a szempontból, hogy "megint egy új csendes társ", viszont Hoffmann karakteréből meglehetősen sokat hoztak ki így is, hát még a továbbiakban.

2016.05.24 Edeske

Klasszikus időtálló horrorfilm, a kategória egyik alap darabja. Megfogó, lélekbe ható és valóban rettegést kiváltó. Hozza azt amit a műfajtól elvártam.