77% 631 szavazat

Furiosa: Történet a Mad Maxből

Furiosa: A Mad Max Saga

 Több
Filmadatlap
51
Vélemények (51)
30
Szereplők (30)
22
Képek (22)
5
Videók (5)
9
Érdekességek (9)
Díjak
3
Filmkritika (3)
122
Cikkek (122)
74
Fórum (74)

Vélemények (51)

Írj véleményt
 
2024.06.07 PolgarBalint

Lenyűgözött, és izgalmas élményt nyújtott számomra. George Miller rendezése ismét bizonyította, hogy képes mesterien egyensúlyozni a látványos akciójelenetek és a mély karakterfejlődés között. Anya Taylor-Joy fantasztikus volt Furiosa szerepében. Ő t... Több

0
 
2024.07.15 Mizantróp

Látványosnak látványos, a sztori gyenge és a színészek

Az érdeklődés hiánya miatt maradt el a zajos siker a mozik jegypénztárainál a Furiosa kapcsán. Ennek oka pedig az, hogy kevesebben kíváncsiak egy Mad Max-filmre Mad Max nélkül. Furiosa karakterét picit túlértékelték a Fury Road alkalmával (akkor mond... Több

0
 
2024.08.18 Zoltán384279

Egy "bukott" film

2015-ben, megjelent egy Mad Max film. Amikor először hallottam róla, mindenki kritizálta. Három évvel később néztem meg, amikor már mindenki szerette. Feleslegesen vártam, mert adtam mások véleményére. Itt a Furiosa. Ugyanaz a kaliber. De milyen jól ... Több

0
 
2024.05.25 ospir

Értelmet nyer a Fury Road!

A nagyvásznon nagyot üt! Szenzációs képvilág és szereposztás. Az első perctől csupa izgalom, és végig fenntartja az érdeklődést. Értelmet nyer a Fury Road, amit a mozi után be is tettünk... Ez így mondhatni, kötelező program. :) Nagyon szórakoztató! ... Több

0
 
2024.07.17 Frekvency Ferenc

Én úgy vagyok vele, hogy amikor nincs semmi ötletem, hogy mit kellene csinálni, akkor pont azt teszem, a nagy semmit. Miller mester viszont ezt másként gondolta, nem jutott semmi az eszébe, de valamiért azt gondolta, ezt érdemes lesz vászonra vinnie.... Több

0
 
2024.05.24 L.Regina

Már a film megjelenése előtt is kétségeim voltak, hogy mennyire van szükség erre a történetre, és megnézése után sajnos nem győzött meg, hogy ez a film bármit hozzáadott volna Furiosa karakteréhez. Ez nem egy rossz film, távolról sem, csak az a katar... Több

0
 
2024.09.11 Kovács Nóra

...arra az orra miért volt szükség...?

...értem én, hogy Chris Hemsworthtúlságosan is #szépfiú, de egy kicsit kisebb protézis is elég lehetett volna, vagy valami más megoldás...? Ettől eltekintve nekem továbbra is bejön a Max világ és a gyönyörűen megrajzolt, epikus bosszútörténet, illetv... Több

1
 
K.SZ*R

Minden csepp benzinért, amit a film forgatásánál elégettek, kár volt. Kifejthetném bővebben, de legyen elég annyi, hogy a film nem sodort magával, nem szippantott be.

1
 
2024.06.03 majkroly

A harag útjához méltó előzményfilm

Aki szerette A harag útját (lehet nem szeretni?), az biztos vagyok benne, hogy kiválóan fog ezen is szórakozni. Talán nem annyira pörgős, mint a nagy előd, de nagyobb betekintést enged ebbe a szürreális, posztapokaliptikus világba. A jelmezek, díszle... Több

0
 
2024.12.10 Kanócpapa

Nekem bejött: látványos, akciódús, a történet nem a legerősebb, de egy Mad Maxnél nem is az a lényeg (vagy legalábbis nem baj, ha nem a legerősebb D:).

0
 
2024.06.09 Maver17

Mad Max

Egy kicsit tartottam ettől a filmtől, pláne úgy, hogy a főszereplő, Mad Max nincs benne! De összességében jó film lett. Bár sok benne az üresjárat. És a történet is eléggé alap lett. A látvány nem mindig kárpótolja a nézőt sajnos. A színészek jók vol... Több

0
 
2024.08.21 SzupiMester

Stílusának megfelelő mese, de hozza a Mad Max érzést. Ajánlom azoknak, akik csak pihenni akarnak egy film mellett. Nyugis és látványos.

0
 
2024.05.24 Strausz Odett

Szuper

Nekem nagyon tetszett. Látványos, jó a story, óriási alakítás. 10/9.

0
 
2024.10.18 lizso

Hát ez nagyon gagyi

Én szeretem a Mad Max filmeket, de ez olyan mérhetetlen gagyi, hogy nem tudtam végignézni. Felgyorsított jelenetek, mint az 1982-es Knight Riderben, számítógéppel készített, természetellenes mozgások tömkelege stb. Néhol hangot is elfelejtettek tenni egy motor alá. Szégyen az egész... :(

0