John Rambo

Rambo

2024.02.07 Schumy1

Sly rendezésében egész pofássá alakult ez a rész. Kiöregedett veterán, de még mindig tudja nyújtani azt, ami ő. Egy lezárásnak jó lett volna.

Stallone kortalan,és megunhatatlan.Ebben a moziban is nagyon erősen hozza a karaktert.Az első pillanattól az utolsóig leköt,és a fotelhoz szegez.Íróként,és rendezőként is megállja a helyét.Nagyon jó akciófilm,meseszép helyszíneken.

2015.04.18 Yosihiro

Azt hiszem az a Rambó sorozat vége és egyben egy remek rendezés Stallonétől. A film már-már unalmasan indul, de aztán felobban a régi tűz és az érzelem is megjelenik a vásznon. A rendezői vágások szerintem jól sikerültek és vannak kimondottan látvány... Több

2023.08.03 Jocpappa

Szerintem ez a legjobb Rambo-film. Ugyanakkorát üt, mint 13 évesen. Az utolsó 30 percben rendezett folyamatos mészárláson kívül is van benne pár epic jelenet.

2020.02.11 drg0602

Egy méltó folytatás.

Méltó folytatása a többi Rambo filmnek, nekem nagyon tetszett. Jó film, jó karakterekkel, jó színészi teljesítményékkel! Ajánlóm mindenkinek aki még nem látta!

2023.08.19 R9CK3R

Azt hittem, a 3. rész után ez már gyenge lesz, pedig ez pont hogy nem volt igaz most! Stallone igazán remekül megcsinálta a folytatást, még több évtized után is, nem hittem volna, hogy ennyire be fog jönni a 4. rész! Ha valaki kételkedne benne, ne tegye! Nagyon megéri megnézni ezt a részt is! :D

2022.03.17 Zoltán384279

Újra és újra felvetődik az örök kérdés: Rocky vagy Rambo? Erre a John Rambóig simán az lett volna a válaszom, hogy Rocky. Főleg a negyedik rész miatt. Viszont mikor megnéztem a negyedik Rambo-filmet, és pláne az utolsó félórát, a pulzusom tuti, hogy ... Több

2015.04.30 Milanman

Stallone pontosan tudta, hogyan kell a karaktert feltámasztani. Rengeteg vér, erőszak és akció. Nincs mellébeszélés, a dráma sem túl bonyolult. Egyszerű, minta bot, de ezt a franchise-t ezért (is) szeretjük.

2015.02.10 Lord British

A Rambo-filmek közül a második legjobb, kellően véres és akciódús. Egy picit még jobban megismerhetjük a főhős jellemét és életének mozgatórugóját, és természetesen a film végi mészárlás után nyilvánvalóvá válik, hogy azért némi emberség is lakozik J... Több

2015.09.01 Mr. Zero

A karakterek miatt volt annyira szerethető ez a film, jó kis csapatot állítottak össze erre a filmre és végtére is maga a sztori is egész kellemes és üde volt a már rég megszokott filmekhez képest. Tetszetős és izgalommal teli.

2015.09.15 varjú

Stalloneről kiderült már, hogy van az a műfaj, amiben tisztességesen tud alkotni rendezőként, sőt, emlékezzünk vissza a Rockyra! A Rambo (IV) sem lett rossz mozi, a látványához pedig kimondottan sokat tesz hozzá a remek vágás.

2015.03.09 laszkov2

Örök. 1978 óta minden filmjét többször megnéztem. Gagyi? Soxor igen. Mégis, nem tudom megunni. Valami nagy belső igazságot hordoz minden filmje.

2015.05.26 strelaur

A legerőszakosabb Rambo film. A széria leggyengébb tagja. Látszik is, hogy a végére kifogyott az ihlet:(

2015.11.05 Guszti

Az eddigi legerőszakosabb Ramo film, de többet senki ne várjon tőle. Hullahegyek minden mennyiségben.