John Rambo

John Rambo

Rambo
Schumy1
Sylvester Stallone

A veterán John Rambo Thaiföldön telepedett le, magányosan él, halászik és kígyóméreggel üzletel. Sarah, egy humanitárius szervezet egy tagja azzal keresi fel a férfit, hogy vezesse át őt és munkatársait az aknáktól hemzsegő határvidéken. A nő célja, hogy gyógyszerekkel és élelemmel lássa el… Több

Forgatókönyvíró: David Morrell
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2008.02.07.

Rambo 3.  (1988)

Rambo 2.  (1985)

Több

2024.02.07 Schumy1

Sly rendezésében egész pofássá alakult ez a rész. Kiöregedett veterán, de még mindig tudja nyújtani azt, ami ő. Egy lezárásnak jó lett volna.

Stallone kortalan,és megunhatatlan.Ebben a moziban is nagyon erősen hozza a karaktert.Az első pillanattól az utolsóig leköt,és a fotelhoz szegez.Íróként,és rendezőként is megállja a helyét.Nagyon jó akciófilm,meseszép helyszíneken.

2015.04.18 Yosihiro

Azt hiszem az a Rambó sorozat vége és egyben egy remek rendezés Stallonétől. A film már-már unalmasan indul, de aztán felobban a régi tűz és az érzelem is megjelenik a vásznon. A rendezői vágások szerintem jól sikerültek és vannak kimondottan látvány... Több

2023.08.03 Jocpappa

Szerintem ez a legjobb Rambo-film. Ugyanakkorát üt, mint 13 évesen. Az utolsó 30 percben rendezett folyamatos mészárláson kívül is van benne pár epic jelenet.

2020.02.11 drg0602

Egy méltó folytatás.

Méltó folytatása a többi Rambo filmnek, nekem nagyon tetszett. Jó film, jó karakterekkel, jó színészi teljesítményékkel! Ajánlóm mindenkinek aki még nem látta!

A filmben átlagosan percenként 2,59 ember hal meg. A Rambo másfél órás.Szerző: hp

Ez az első Rambo film, amiben a főhős csapatban dolgozik.Szerző: hp

Ez az első Rambo film, amit maga Sylvester Stallone rendezett.Szerző: hp

Ez az első olyan Rambo film, melynek költségvetése kisebb volt, mint a franchise korábbi részének. Amíg a Rambo 50 millió dollárból, addig a Rambo 3. (1968) 63 millió dollárból készült.Szerző: hp

(2016. 05. 01.)
Jó volt nézni a filmet, minden brutalitása ellenére, a vége pedig szokás szerint kicsit hatásvadász lett, de mi így szeretjük, ha Rambóról van szó. Jó kis mozi, méltó egy legendához! 7/10 Több

Értékelés: 7.5/10
(2019. 01. 04.)
"Amikor szárnyra kapott a híre, hogy Sylvester Stallone előveszi a szerencsemalacait, hogy ismét levágja mindkettőt - az olasz csődört és a vietnami veteránt - , elsőre nevettem. Szó szerint, felnyerítettem: - Igen! Még Rambo-t és Rocky-t! Az nagyon kell! – De nem gondoltam komolyan." Több