Madagaszkár

Madagaszkár

Madagascar

Az állatkerti állatok, Alex, az oroszlán, Marty, a zebra, Melman, a zsiráf és Gloria a víziló jól megvannak a maguk kis környezetében. Marty azonban szeretné megízlelni a szabadság ízét, ezért néhány pingvinnel együtt megszökik. Barátai azonnal a zebra nyomába erednek, de olyan kalandokban lesz… Több

Premier (HU): 2005.06.09. | SkyShowtime (2023.02.14.)
Több

2022.05.10 JRD

Aranyos történet, amiben benne van a jó modern mese minden ismérve. Van benne kaland, van benne izgalom és csavar, humor, szerelem és idegesítő legjobb barát. Jó kikapcs! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2018.11.25 Artemisia

A Shrek után újabb formabontó rajzfilmmel jelentkezett a DreamWorks. Méltán aratott nagy sikert, hiszen fergeteges, karakán és egyedi alkotás . A csúcstechnológiás látványvilág és az egyedi, újszerű alapfelállás és mondanivaló melett a másik jelleg... Több

2017.05.07 Laca//Ho/rr/oR//

Nagyon aranyos vicces animáció lett és a karakterek is egészen jól sikerültek, pláne fülbemászó maki zene nagyon aranyos:D Mind a története a cselekmények a poénok nekem nagyon bejöttek és a folytatások is jól sikerültek.

Élveztem,mert aranyos,és kedves kis figurák vannak benne,bár.... A zsiráf már kicsit túl letargikus,és búvalbélelt.De a gyerekek gondolom jobban értékelik.

2019.05.17 indingo

Egy megunhatatlan, de néha erőltetettek a poénok és sajnos némelyik figura kissé idegesítő, de hát ne felnőtt szemmel nézzük a gyerekek mindenféleképpen jól fognak szórakozni rajta és még kiválaszthatják kedvenc figurájukat is.

2005-ben a 6. legtöbb bevételt hozó film volt.Szerző: mamiéstöti2

A film rendezői, Eric Darnell és Tom McGrath is szinkronizálnak pár apróbb szereplőt a filmben: Darnell az állatkerti hangosbemondó, míg McGrath többek között Skipper, a pingvin szerepében jelenik meg.Szerző: dulkap

A film számos más filmre tartalmaz utalást, például Tarzan, Az oroszlánkirály, A majmok bolygója, Amerikai szépség, Tűzszekerek, A számkivetett, Shrek.Szerző: dulkap

A film főcímdala, a "Riszálom úgyis, úgyis" egy 1994-es Reel 2 Real szám feldolgozása, amelynek a magyar szövegét Speier Dávid írta.Szerző: dulkap

Madagaszkár 2
2008