Mr. Peabody & Sherman
Mr. Peabody és Sherman kalandjai

Mr. Peaboy nem hétköznapi kutya, olyan ésszel, logikával, szellemességgel és bátorsággal bír, amivel az emberek közül sem sokan. A különleges eb gazdája egy kisfiú, Sherman. Mr. Peaboy épít egy időgépet, amit Sherman nem használ elég körültekintően, így aztán az idővonalak összezavarodnak. Az… Több

Rendező: Rob Minkoff
Premier (HU): 2014.03.13. | HBO Max (2023.12.31.)

2019.07.23 Ms. Akárki

Aranyos és kedves történet egy kisfiúról és a kutyájáról. Nekem kifejezetten tetszett ez az időutazós történet ahogy próbálnak visszazökkenteni mindent a régi kerékvágásba. Az animáció kifejezetten gyönyörű volt.

2019.02.26 Norbert93

Végre egy kis élvezhető, időutazós, kalandozás. Igazi kalandfilm.

2017.08.17 mamiéstöti2

A bemutatója alapján szimpatikus volt számomra, de mikor megnéztem nem estem le a székről. A bemutatóban belerakták az összes poént, elég lett volna csak azt látni.

2018.12.09 dailyfilmsan

Kissé torzítja a történelmi tényeket amiket fellibbent az utazás során. Csak ez nem tetszett benne, minden más bejött. A gonosz karakter idegesítő volt és a jó karakter szerethető viszont a kislány aki a konfliktust kirobbantotta szintén idegesítő. V... Több

2015.04.09 Curacao86

Aranyos, kedves, vicces, szerethető, tanulságos, humoros, szórakoztató mese! Mindenkinek ajánlott! :)

A trójai ütközet a 300 (2006) című filmet parodizálja.Szerző: ps

Sherman uzsonnás dobozán Stephen Hawking képe látható, valamint "az ebéd rövid története" (Brief History of Lunch) olvasható, ami Hawking bestsellerére, Az idő rövid története (Brief History of Time) című könyvére utal.Szerző: ps

A filmben elhangzó didgeridoo szóló a cseh Ondřej Smeykal Didgeridoo Solo című albumából való.Szerző: ps

Spartacus megjelenése Kirk Douglast idézi. Ez nem véletlen, ugyanis a színész alakította az 1960-as Spartacus főszerepétSzerző: ps