Kémesítve

Kémesítve

Spies in Disguise
JRD

Az ellentétek vonzzák egymást, így alkothat Lance Sterling és Walter Beckett is egy nagyszerű párost. Lance karakán, kifinomult, ám kellőképpen fesztelen megjelenésű besúgó, míg Walter egy szociális készségekkel kevésbé megáldott géniusz, aki pöpec találmányokat készít Lance akciódús… Több

Premier (HU): 2019.12.26. | Telekom TVGO (2020.05.08.) | Disney+ (2022.06.14.)

2023.05.22 Török389133

Hozza azt, amit el lehet várni tőle, aranyos, lehet rajta nevetni, de a végére már kicsit unalmassá válik.

2020.03.26 Shelby07

Nem is tudom hol kezdjem. Már az előzetese is felkeltette a figyelmemet, de először azt gondoltam, hogy az a másfél perces előzetes már minden lényeges dolgot elmondott az animációról és hogy ha megnézem semmi többet nem fog adni. Persze nagyon érdek... Több

2022.06.03 JRD

Egy újabb animáció, ami arra jó a mire hivatott, szórakoztatni. Mert szórakoztató. Szórakoztató még akkor is, ha az ember a falnak megyek a gyenge Will Smith animációtól. Aranyos, mert van benne egy szórakozott és ügyetlen feltaláló és egy nagydumás... Több

2020.09.15 BoBamburg

Kellemes meglepetésként ért a film, ugyanis jó humorú, kimondottan szórakoztató és szerethető darab. Sőt, az utóbbi időkben az egyik legjobb animációs film volt amit láttam.

2021.10.15 TomÁcs

Lendületes animáció, a története is szerethető. Nem csak gyerekeknek ajánlott.

A film összbevétele 171 616 764 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 130 404 950 forintot termelt. A hazai mozik összesen 91 609 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Will Smith első animációs filmje a 2004-es Cápamese óta. Szerző: hp

A Kémesítve az utolsó animációs film, amit a 2010-es években mutattak be a mozik. Szerző: hp

Ez Rashida Jones harmadik animációs filmje az Agymanók és A grincs után. Szerző: hp

A Kémesítve Tom Holland első angol nyelvű animációs filmje. A színész korábban egy alkalommal már vállalt szinkronszerepet egy japán animációs produkcióban, az Arrietty - Elvitte a manóban. Szerző: hp

(2020. 01. 07.)
Végeredményben azonban egy aranyos, humoros szösszenetet kapunk, amelyet nem fogunk a nagyok között emlegetni, de amíg tart, szórakoztat. Több

(2020. 01. 08.)
Sziporkázó családi szórakozás
Összességében tehát egy kellemes darabbal bővült a gyerekek mesetára, és a felnőtteknek se szükséges majd mindenféle magas alkoholtartalmú ital a mozi elviseléséhez! Több