61% 311 szavazat
Vélemények

Az apáca 2

The Nun II

 Több
Filmadatlap
23
Vélemények (23)
35
Szereplők (35)
12
Képek (12)
3
Videók (3)
6
Érdekességek (6)
Díjak
Filmkritika
36
Cikkek (36)
Fórum

Vélemények (23)

Írj véleményt
 
2025.02.06 JRD

legújabb vélemény

Megnéztem. Többször is. Pár jelenetet leszámítva nem igazán érintett meg. Mégis ettől függetlenül bírom ezt a filmet. Néha (mikor épp fa*omkivan napjaimat élem) megnézem újra. Igazából, amit bírok ebben a filmben, azok bizonyos jelenetek. Amikor tudo... Több

0
 
2023.10.16 kabel

a nap véleménye

Új paca

Nem láttam az első filmet, de végigülve ezt, úgy érzem, nem maradtam ki sokból. Nem egy Scorsese-filmet várok egy Conjuring univerzumos alkotástól, de legalább egy épkézláb sztorit szeretnék ok-okozatokkal és valamennyire érdekes karaktereket, akikér... Teljes kritika

4
 
2023.09.12 Artemisia

a nap véleménye

Szemben Valakkal

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Az Apáca a Démonok között-univerzum legtöbb bevételt termelő filmje 2018 óta, mégha tartalmilag és kritikailag hagyott is maga után kivetnivalót. A pénzügyi siker, Valak karakterének népszerűsége és a nyitva hagyott befejezés folytán persze adott vo... Teljes kritika

7
 
2023.09.13 Juki-onna

a nap véleménye

Túl sokan és túl sokat sikítoznak egyszerre. Inkább idegesítő volt, mint félelmet keltő.

Sem egy csipet borzongást, sem egy csipet rémületet nem éreztem a film nézése közben, pedig nagyon vártam már, hogy láthassam, mit alkotott a forgatókönyvíró (Akela Cooper). A díszlet nagyon tetszett, korhű volt, elég sötét és félelmetes, és nagyon j... Teljes kritika

5
 
Eggyel hosszabb, egyre rosszabb!

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Michael Chaves vállalkozott a második etapra, de minek? Erőtlen, életlen, értelmetlen és persze semmitmondó és unalmas lett a Nun 2! Miért is, mi vajon az oka? Lássuk csak! Nincs történet, csak pénzlehúzásként készült a mozi! Úgymond pláza/horror, a... Teljes kritika

1
 
2023.09.09 Jocpappa

10/4

Pontosan tudtam, mire számíthatok, de ki nem hagynék egy Conjuring univerzumos filmet sem moziban. Mégis kénytelen vagyok szétfikázni, mert... Ez a film botrányosan rossz. Nemcsak maga a film rettentően bárgyú, hanem a technikai kivitelezése is nagyo... Több

0
 
2023.10.23 drg0602

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Tegnap sikerült megnéznem ezt filmet. Az első résznél jóval jobb, de sajnos ez se nagy szám! A film eleje nagyon lassú, azt egy kicsit felpörög, ami kitart a film végéig. Horror jelenetekkel ez a film se van nagyon ellátva, de egy kicsit jobban lefog... Több

0
 
2023.11.13 harnas1207

Húhh! Kegyetlenül gyenge! Inkább Scooby-Doo hangulata volt, mintsem félelmetes horror. Hanyagolni kellene ezeket a „főgonosz” előzményfilmeket.

0
 
2023.09.28 PolgarBalint

Második rész > Első rész

Nehéz jó horrort csinálni, hiszen hoznia kell egy jó film szintet, és pluszba ami a műfaját képviseli: az ijedtségét, félelmet. Amit nehéz megvalósítani, mert meg kell találni egy olyan egyensúlyt, hogy tényleg az emberekből az elvárt érzelmet váltsa... Több

0
 
2023.09.16 László

Jól sikerült folytatás

Kellően izgalmas és fordulatos sztori. A lányiskola jó helyszínnek bizonyult a félelemkeltés ábrázolásához. Csak azt sajnálom, hogy a moziban néztem, ahol a vészkijárat fényei miatt nem volt elég sötét a teremben. Kívánok jó filmezést és sötét termet...

1
 
2023.11.26 Bakugan

Nem sok reménnyel ültem be a filmre, tekintve az előző rész bukását, és míg Ed és Lorraine Warren valamilyen szinten tiszteletre méltóan profi szélhámosok is voltak, amelyik ember el tud számolni 2-ig, az tisztában van vele, hogy megtévesztés volt az... Több

0
 
2024.02.07 Török389133

Az első résznél egy fokkal jobb, de ez nem nagy dicséret. Van benne pár jó jelenet, de sok unalmas és gyenge rész is. Egyszer meg lehet nézni.

0
 
2024.07.01 neondemon

Egy össszeszedett folytatás, ami még mindig mainstream

Valahogy az az érzésem, hogy Az apáca-filmek jobban működnének found footage technikában :D. Annyira jól van kitalálva és megjelenítve ez a Valak, mégis úgy eltolták ezt a 2 filmet a lustasággal és az olcsó ijesztegetéssel, mint a fene. Többnek akar ... Több

0
 
2023.10.05 Mihaly386611

Az apáca 2

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Hát ez a film ugyanolyan jó, mint az első része, a sztori nagyon, a kivitelezés nagyon, 100%-ban ajánlani tudom. 10/10. És remélem, hogy lesz folytatás, egy harmadik része is elkészül.

0