
Vélemények (23)
Megnéztem. Többször is. Pár jelenetet leszámítva nem igazán érintett meg. Mégis ettől függetlenül bírom ezt a filmet. Néha (mikor épp fa*omkivan napjaimat élem) megnézem újra. Igazából, amit bírok ebben a filmben, azok bizonyos jelenetek. Amikor tudo... Több
Nem láttam az első filmet, de végigülve ezt, úgy érzem, nem maradtam ki sokból. Nem egy Scorsese-filmet várok egy Conjuring univerzumos alkotástól, de legalább egy épkézláb sztorit szeretnék ok-okozatokkal és valamennyire érdekes karaktereket, akikér... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Az Apáca a Démonok között-univerzum legtöbb bevételt termelő filmje 2018 óta, mégha tartalmilag és kritikailag hagyott is maga után kivetnivalót. A pénzügyi siker, Valak karakterének népszerűsége és a nyitva hagyott befejezés folytán persze adott vo... Teljes kritika
Sem egy csipet borzongást, sem egy csipet rémületet nem éreztem a film nézése közben, pedig nagyon vártam már, hogy láthassam, mit alkotott a forgatókönyvíró (Akela Cooper). A díszlet nagyon tetszett, korhű volt, elég sötét és félelmetes, és nagyon j... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Michael Chaves vállalkozott a második etapra, de minek? Erőtlen, életlen, értelmetlen és persze semmitmondó és unalmas lett a Nun 2! Miért is, mi vajon az oka? Lássuk csak! Nincs történet, csak pénzlehúzásként készült a mozi! Úgymond pláza/horror, a... Teljes kritika
Pontosan tudtam, mire számíthatok, de ki nem hagynék egy Conjuring univerzumos filmet sem moziban. Mégis kénytelen vagyok szétfikázni, mert... Ez a film botrányosan rossz. Nemcsak maga a film rettentően bárgyú, hanem a technikai kivitelezése is nagyo... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Tegnap sikerült megnéznem ezt filmet. Az első résznél jóval jobb, de sajnos ez se nagy szám! A film eleje nagyon lassú, azt egy kicsit felpörög, ami kitart a film végéig. Horror jelenetekkel ez a film se van nagyon ellátva, de egy kicsit jobban lefog... Több
Hasonló filmek
Húhh! Kegyetlenül gyenge! Inkább Scooby-Doo hangulata volt, mintsem félelmetes horror. Hanyagolni kellene ezeket a „főgonosz” előzményfilmeket.
Nehéz jó horrort csinálni, hiszen hoznia kell egy jó film szintet, és pluszba ami a műfaját képviseli: az ijedtségét, félelmet. Amit nehéz megvalósítani, mert meg kell találni egy olyan egyensúlyt, hogy tényleg az emberekből az elvárt érzelmet váltsa... Több
Kellően izgalmas és fordulatos sztori. A lányiskola jó helyszínnek bizonyult a félelemkeltés ábrázolásához. Csak azt sajnálom, hogy a moziban néztem, ahol a vészkijárat fényei miatt nem volt elég sötét a teremben. Kívánok jó filmezést és sötét termet...
Nem sok reménnyel ültem be a filmre, tekintve az előző rész bukását, és míg Ed és Lorraine Warren valamilyen szinten tiszteletre méltóan profi szélhámosok is voltak, amelyik ember el tud számolni 2-ig, az tisztában van vele, hogy megtévesztés volt az... Több
Az első résznél egy fokkal jobb, de ez nem nagy dicséret. Van benne pár jó jelenet, de sok unalmas és gyenge rész is. Egyszer meg lehet nézni.
Valahogy az az érzésem, hogy Az apáca-filmek jobban működnének found footage technikában :D. Annyira jól van kitalálva és megjelenítve ez a Valak, mégis úgy eltolták ezt a 2 filmet a lustasággal és az olcsó ijesztegetéssel, mint a fene. Többnek akar ... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Hát ez a film ugyanolyan jó, mint az első része, a sztori nagyon, a kivitelezés nagyon, 100%-ban ajánlani tudom. 10/10. És remélem, hogy lesz folytatás, egy harmadik része is elkészül.