A kis kedvencek titkos élete 2

A kis kedvencek titkos élete 2

The Secret Life of Pets 2

A 2016-os első rész hatalmas közönségsikert aratott világszerte, így végre itt a várt folytatás, amelyben ismét bepillanthatunk házi kedvenceink rejtett életébe, azaz abban, hogy mit is csinálnak pontosan, amikor a gazdáik nincsenek otthon.
A második részt is Chris Renaud rendezte Brian… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán, Franciaország
Premier (HU): 2019.07.04. | Telekom TVGO (2021.05.25.)
Forgalmazó: UIP-Duna Film

2024.02.23 Schumy1

Nagyon jó kis mese, épp ma néztük meg a gyerekkel, de itt kicsit túltolták a harci, ijesztősebb jeleneteket, ami nem volt szimpatikus. Ezáltal az első rész lightosabb, viccesebb. Szerintünk. A vidéki élet bemutatása nagyon jó volt.

2019.07.04 indingo

Jól összerakott és nem csak a gyerekek, de a felnőttek is kiválóan szórakozhatnak ezen a filmen, ahol fantasztikusan kihangsúlyozzák az állatok jellemvonásait. Több szálon futó aranyos kis történet a barátságról, a szeretetről és a hűségről.

2019.07.25 Szilonka

Nagyon tetszett ez a mese. Jó volt benn a vidéki élet bemutatása, látványra is nagyon izgalmas volt. Kellemes 90 perc a film.

2019.07.18 Ms. Akárki

Nagyon kellemes meglepetés volt ez a film, pedig elég rossz kritikákat olvastam róla lőtte, amit nem igazán tudok hova tenni. Max történetszála kifejezetten tetszett, ahogy lekűzdi a félelmeit. Izgalmas, pörgős mese ami minden korosztály számára megfelelő kikapcsolódást nyújt.

2019.09.23 TomÁcs

Nagyon aranyos mesefilm. Jók a karalterek, jó a humora a filmnek, nem erőszakos.

A film összbevétele 378 676 550 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 620 371 924 forintot termelt. A hazai mozik összesen 454 537 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A kis kedvencek titkos élete 2 az Illumination negyedik olyan filmje, melynek a játékideje pontosan 86 perc (Lorax, A kis kedvencek titkos élete, A Grincs). Szerző: hp

A Gru mellett A kis kedvencek titkos élete az Illumination másik és egyedüli olyan filmje, melyhez folytatás készült. Szerző: hp

A kis kedvencek titkos élete 2 az Illumination animációs stúdió 10. egészestés filmje. Szerző: hp

A filmet alapvetően pozitívan fogadták a kritikusok. A kis kedvencek titkos élete 2 jelenleg 71 százalékon áll a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon. Szerző: hp

(2019. 07. 07.)
Egy egyszerű történet, egyszerűen végig vezetve, egyszerű, de aranyos karakterekkel. Ha az ember ennyit vár tőle, akkor pontosan azt kapja, amit szeretne, és még fiatal rokonai figyelmét is lekötheti másfél órára. Abban pedig biztos vagyok, hogy a kisállattartóknak okoz majd néhány örömteli pillanatot, amikor kedvencük jellegzetes viselkedésére ism... Több

(2019. 07. 01.)
A kis kedvencek titkos élete 2 ugyan nem emelkedik Pixar-i magasságokba, de 86 perces játékideje alatt mégis képes végig szórakoztatni nézőit. Kutya, macska és úgy összességében állatbarátoknak, valamint családosoknak kötelező nyári nézni való. Több

(2019. 07. 09.)
Chris Renaud rendezéséből azért világszinten nem lesz bődületes égés – mindenesetre, ha az Illumination esetleg mégis bevállalna egy folytatást, van egy olyan érzésem, hogy levonják a tanulságokat. Több

(2019. 07. 09.)
A szintén nemrég debütált Toy Story 4 közel azonos témát boncolgat, jóval összeszedettebben és elmélyültebben. Több

(2019. 07. 30.)
A film erőssége abban is rejlik, hogy azt a fajta humort, amit képvisel egyszerre tudja élvezni a felnőtt, szülő és a kisgyerek is. Bár lehet máshogy értelmeznek majd bizonyos mondatokat, de a végeredmény egyöntetűen: Másfél óra jókedv, kacagás és állatimádat lesz. Több