Remek vígjáték és drámai történet egyben. Most láttam ezt az alkotást felújítva. A zene tökéletesen illeszkedett a filmhez. Még az is megért aki nem beszél nyelvet ezért nagyszerű ez a film. Talán kicsit mesébe illő a történet, de ahogyan el van játszva az egy nagy élmény látni és átérzeni a film mondanivalóját. Csak egy pici hibát véltem felfedezni, hogy az álom valahogy nem igazán illet a történetbe szerintem. Én ajánlom mindenkinek aki könnyed kikapcsolódásra vár. Üdv Yosihiro
Hát akin még nem látta az is biztosan meg fogja nézni hiszen egy klasszikus sorozatról van szó. A történet jó akár lehetne sci-fi-be illó de maradjunk egy jó kalandnál :) Ajánlom mindenkinek ! Üdv Yosihiro
Mivel a történetet nem ismertem ezért nagy érdeklődéssel ültem le megnézni. Szerintem jól sikerült és látványos is lett. A szereplők nem eltúlozva adták magukat. Kedves szerethető film a mi bővelkedik akcióban én atlán a romantikát fűztem volna még egy kicsit jobban ! A látvány és jelenetek, vágások szuperek lettek. A humor is jóbenne :9 Remek kikapcsolódós film . Ajánlom mindenkinek :) Üdv Yosihiro
Kristen Stewart egyik legjobb alakítása szerintem. A film témája igen "hétköznapi" történésként is felfoghatjuk. Talán az nem életszerű ahogyan ebben a helyzeteben egy anya és lánya viszonyból gondolnánk, de jól rámutat a plobémára, hogy "beszélnünk" kell komunikálnunk kell a gyermekekkel. A bezárkózott világ lehet kegyetlen, fájdalmas, de mindig van egy olyan pont és fény ami kvezet ebből azútból. A filmben én a rajztanár óráit érzékeltem úgy, hogy ad értelmet a filmnek. Steve Zhahn remekül játszott ez a szerep neki való volt! A film összeségében megérdemli az 5 csillagot érdemes megnézni :) Üdv Yosihiro
Huu erről a filmről nagyon sok negatív értékelés jött. Az érdekesség, hogy pl a "rohadt paradicsomok" az az Rotten Tomatose ( fimes kritikai oldal ) oldalon pl még értékelést sem kapott épp a 8 kritikustól annyira rossz lett ! Ezért én értem magyar forgalmazókat, hogy csak DVD jelentették meg Magyarországon :) Üdv Yosihiro
Ez is egy remek párosítás a poénok és a harc tekintetében is. Öröm volt látni így ezt a két színészt hiszen egy új műfajt teremtettek. Nagyon jó poénok és látványos film érdmes megnézni ! Üdv Yosihiro
Hát ezt sem értem a 90-es évek egyik nagy kedvence volt ez a film. Nagyon jó akció és poénok vannak a filmben csak ajánlani tudom mindenkinek :) Üdv Yosihiro
Ezt nem értem, az egyik legismertebb Jackei Chan film, és nincs komment. Ez nagyon jó film, csak ajánlani tudom, rengetegszer láttam, de mindig nagyon jól szórakozom rajta. A harcok technikái és a megoldások egyedülállóak, érdemes megnézni. Üdv, Yosihiro
Igazából még vhs technólógián láttam és már akkor is nagyon jónak érzetem a filmet. Rengeteg sztár és maga a történet a poénok és a kocsik . Remek szórakozás ajánlom mindenkinek :) Üdv Yosihiro
Kicsit lapos filmnek érzetem és egy gyengébb Jackei C alakítással. A harcok jók de mégis valami hiányzik belőle ezért 3 csillagot fog csak kapni ! Üdv Yosihiro
Jackei C ebben a filmben is jót alakít a vicces jelenetek mellett a harcok tetszetősek. Nagyon jó kikapcsolódás érdemes megnézni ! Üdv Yosihiró ya és még erre sem volt komment nahát !
Huu még itt sincs hozzászólás :) Bár a film maga a harcművészet egyik jó darabja szerintem. Jackei jót alakít a történet viszont kicsit lapos de nézhető film. Kikapcsolódásképp ajánlom mindenkinek :) Üdv Yosihiro
89 A kölyök (1921)