A szűk területen mozgó filmek is tudnak igen izgalmasak lenni, de ez nem lett az. Sőt kegyetlen béna lett. Az egésznek olyan hatása van, mintha valami egyetemista vizsgafilm lenne.
A három csillag csak a szép felvételeknek szól. Amit bemutat a film, számomra bicskanyitogató. Egoista mászó mutogatja magát, mikor minden csúcsot vele másztak meg a segítői, de csakis ő a sztár. A filmbeli izgalmak enyhén kamuszagúak, mentések, hallucinációk stb. Ha megtörténtek, akkor is ki vannak színezve. Emellett az is tény, hogy a rekord beállítása főként szponzori, azaz pénz kérdése, főként így palackkal. A főhős sportemberi érdemei megkérdőjelezhetetlenek, de a film szakmai oldalról rengeteg kérdést vet fel. Ez össze se hasonlítható a Free Solóval.
Érdekes, színes műsornak tűnik, de igazából egy nagy bullsh*t. Ritka a valós problémával küzdő "bajbajutott", a nagy macskaprofi pedig ontja az elcsépelt baromságokat. Mindig ugyanazt tolja, és ha a macska egy másodpercig nem harap, akkor megoldottnak nyilvánítja az ügyet. Igazi szemfényvesztő reality dokumentumshow.
Szerettem volna jobb értékelést adni, mert lekötött a film, és különlegesnek tartom. De! Sok logikai bukfenc van a sztoriban, ami már a film alatt kiveri a biztosítékot (főként a férfi főszereplők cselekedetei). Ezenkívül a rendezők kihagytak több őrületes ziccert, amit megjátszva valóban kiemelkedő thriller lehetett volna a Látlak. Így se rossz, egyszer mindenképp érdemes megnézni!
A Purge-filmek minősége folyamatosan romlik, pedig már az elsők se voltak műalkotások. A mexikói cowboy feeling rendkívül gyenge, és a film sem tud semmi újat mutatni. Számomra az alapötlet is vízválasztó, mert nem ilyen irányba vittem volna el A megtisztulás éjszakája mondanivalóját. Emiatt ez a rész se tetszett.
Lehet, hogy velem van a baj, de 20 perc után kikapcsoltam, mert kínosan béna filmnek tartottam. Rendkívül gagyi, vígjátékszintű jelenetek egymás után. Amolyan B kategóriás superhero movie.
A főzős versenyműsorok közül kiemelkedő, főleg a kulturált megvalósításával. A verseny tisztasága már más kérdés, mert profi cukrászokkal nyeretik meg a műsorokat. Nem vagyok a műfaj kedvelője, de inkább ezt nézem, mint bármely más realityt a tv-ben.
Húhh, hát ez rendkívül gagyi volt. Ocsmány főhős a szép nővel az oldalán keménykedik, a cselekmények meg csapongnak ide-oda. A képregényes hasonlat teljesen megfelel a valóságnak.
Igazi tinithriller. A történet rendkívül sablonos, de még éppen nézhető kategória. Az izgalmat és feszültséget a megvalósítás kiöli a filmből. A 18-as karikát egyáltalán nem értem, még a 12 is sok.
A készítők nem tudták eldönteni, hogy thriller vagy Predator-koppintás legyen a filmből. Az elejétől kezdve érződik a Zs kategóriás megvalósítás, a kötelező villantásokon át az őrületes logikai bakikkal bezárólag. Amint Bacon láthatatlan lesz, elkezd szupererővel rendelkezni. Ilyen megvalósítás után az ötletet se nagyon tudom értékelni.
A műsor olyan, amilyen, mindenki döntse el magának, mennyire előre megírt forgatókönyv alapján fut. Alapvetően érthetetlen, hogy énektudású embereket keresnek, de az énektudás sokadlagos. Számomra inkább az az érdekes, hogy mennyire béna a tv2 stábja, irtózatosan sok a baki és a kínos jelenet.
Az első volt a legjobb, itt még a szappanopera is kisebb mértékben volt jelen. Aki ismeri a képregényt, gondolom, nem osztja a véleményemet, de sajnáltam, hogy ez a sorozat nem ilyen irányba folytatódott.
Anno az évad első két része után abbahagytam a sorozatot, mert annyira borzalmas volt. Most már 10 évaddal a hátam mögött tudom, hogy annyira nem is volt ez rossz. Legalábbis a többihez képest.
A cím és a leírás nagyon hangzatos, de semmiben nem másabb, mint bármely ID-műsor. Vannak érdekesebb bűnesetek, megdöbbentő vallomások és kihallgatások, jó látni az eredeti elkövetők reakcióit, de mindez bármely más bűnügyi sorozatban is fellelhető.
Egyáltalán nem volt számomra vicces a film, de ez nagyon szubjektív vélemény, hiszen nem is én vagyok a célközönség. Ellenben a stáblista teli van figyelemreméltó nevekkel, és összességében nézve nem egy végigfeszengős, kínos vígjáték lett.
Gyerekek az Alienek ellen, gyerekek a Bohóc ellen, gyerekek a Szörnyek ellen. Valamiért ez az új sláger. Ami az elmúlt 20 évben cikinek és gagyinak hatott, azt most falja a nézőközönség. Mindenki vissza akar repülni a Harry Potter korszakba és gyereknek akarja érezni magát. Nekem ez nettó nézőbutítás, mivel a történet is megragad egy gyerekmese szintjén és csöpögős tiniproblémákkal fedik el. Ha 10 éves lennék, valószínű nagyon tetszene, de így számomra értelmezhetetlen.
58 Defekt (2017)