Bunyó karácsonyig

Bunyó karácsonyig

Botte di Natale

Bud Spencer

Moses (Bud Spencer) a vadnyugat egyik legügyesebb és legádázabb fejvadásza. E dicső foglalkozással igyekszik eltartani népes családját. Jól jönne neki az 5000 dollár, amit az elvetemült Sam Stone (Boots Southerland) fejére tűztek ki. Moses házában váratlanul megjelenik testvére, Travis (Terence Hill), akit nem igazán kedvel. Moses szívesen szabadulna öccse társaságától, de képtelen lerázni. Ráadásul állandóan összetűzésbe keverednek. Sam Stone elfogása sem megy simán, mert mindig sikerül átejtenie a fivéreket.

Rendező: Terence Hill
Forgatókönyvíró: Jess Hill (I)
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Olaszország
Premier (HU): 1995.05.04.
Több

2023.08.11 Gamehun638

Én gyerekkoromban nem igazán kedveltem az alkotást, de ez idővel beérik. Hihetetlen gyönyörű látványvilág. A páros még mindig tökéletesen működik. Rengeteg a poén. Tökéletes lezárása egy korszaknak. Látszik rajtuk, hogy megöregedtek, és vissza kell venni a tempót, de jól működik még mindig minden.

Nem a legjobb mozijuk, de ez is kötelező darab, hiszen a mindenkori filmgyártás két géniusza szerepel benne. Pofonláda nyílik, és hiába az óriási ütésváltás, jókora repülések, csak a fogak repülnek, vér nincsen. De ezt így kell, hiszen ezt szoktuk meg.

2019.04.03 Thibo84

Egy évtized után végre visszatér a két pofonosztó, ám hiányoltam a régi csapatot, akiknek a jobb horgokat osztották ki. A történettel nem is volt gondom, jók voltak a poénok, ám valahogy hiányoltam belőle a lelket. Nem teljes mértékig. Hill odatette ... Több

2017.08.07 Orosz István

Ez az igazi vadnyugati film, melyben koszos mocskosak nem úgy mint a mai filmekben, hogy ott a cowboyok már kivanak lassan sminkelve. Emellett nagyon poénos is.

2015.05.12 ZeroHero

Méltón zárja le a páros közös karrierjét! :) Jobb utolsó film, mint a Szuperhekusok lett volna. Imádom azt a filmet is, de utolsó filmként nem lett volna a legjobb. Szerencsére nem így történt! :DD Western-nel kezdték és azzal is fejezték be!

Olaszországban 1994. december 22-én, míg Magyarországon csak 1995. május 4-én került vetítésre a film a mozikban.Szerző: Shelby07

A film elkészítése előtt már ötleteltek egy újabb filmen, Bud Spenserbud például felvetette Don Quijote ötletét is, ami a középkorban játszódott volna.Szerző: Shelby07

Az egyetlen olyan Bud Spencer és Terence Hill film, melyet Terence Hill rendezett. Szerző: Bogi87

Terence Hill nemcsak főszereplője, hanem rendezője is volt a darabnak.Szerző: Bogi87

A Bud Spencer és Terence Hill pàros utolsó közös filmje.Szerző: Bogi87