Különvélemény

Minority Report

2024.02.11 thejoker

Ez a film még ma is nagyon jó. Végig leköti az ember figyelmét, jók az akciójelenetek, zseniális a történet. Fura belegondolni, hogy a jövőben ez meg is valósulhat. A színészekre sem tudok rosszat mondani, Tom Cruise parádés.

2015.12.27 Yosihiro

Maga film igen hosszú és akciódús. Kicsit az elején nehezen emészthető hogyan is dolgouznak a jövő rendőrei. Tom C mint főhős nem alakít nagyot. Többet vártam tőle. Maga a történet nem igazán jó kicsit kesze-kusza de érthető a film. A látványosság m... Több

2017.07.17 Deku

Engem nem hozott úgy lázba mint másokat. Szép film letisztult és meg volt benne ami kell. Viszont az én figyelmemet nem tudta lekötni. Nem volt hatással rám.

2018.05.26 Berto49

Philip Kindred Dick (1928-1982) favorit a tudományos-fantasztikus filmek rendezői között. Számos könyvét megfilmesítették, ez egy viszonylag rövid kisregénye alapján készült. Aki ennél látványosabb filmet készít, - ahogy szól a mondás - az csal, vagy... Több

2017.05.02 indingo

Ez a film akkor is jó volt és most is az. Egyfajta misztikum lengi körül az egész sztorit, végig leköti az ember figyelmét, mert irtó izgalmas.

Spielberg egyik zseniális műve. Előrevetíti szomorú, egysíkú jövőnket, és ebben Tom Cruise méltó partner volt. Szuper effektek és jó történet, ennyi és nem több. De azt hiszem, nem is kell más.

2023.07.07 Erik Csok

Menekülés a jövő elől

Úgy ültem neki ennek a filmnek, hogy nem ismertem a történetet, és nem tudtam magamban eldönteni, hogy vajon fog-e tetszeni ez a film, vagy sem. De mégis csak egy Steven Spielberg-film, ráadásul van itt még egy Tom Cruise is, és ez a két ember nálam garancia egy jó filmre. És ez tényleg egy jó film. Nagyon érdekes történettel rendelkezik, és az a világ, amit felépít, bár láttuk már párszor, mégis nagyon jó. A látvány szép és izgalmas, az akciók is jók, leköti a nézőt, és csavaros is. Valamint az tetszett még, hogy nagyon jó a történetvezetés, simán követhető és érthető, persze nyilván itt is kell figyelni, de lehet követni szépen a filmet. Kicsit hosszú, de jó kis film ez. És ezt úgy mondom, hogy a sci-fi zsánert nagyon nem kedvelem, ezt a filmet viszont csak ajánlani tudom.

2019.04.20 Ms. Akárki

Tom Cruise egyik legjobb akciófilmje. Pedig már nem mai film ez sem. Érdekes belegondolni az alapokba. Mi lenne, ha tényleg el tudnák kapni a tetteseket, akik még valójában el sem követték az adott bűntényt. Izgalmas alapkoncepció.

2024.01.27 Lone Wolf

A jövőt idéző mű

Tom Cruise Különvéleménye a gondolatrendőrségről egy távoli jövőt idéző disztópia. Nekem nagy kedvencem már 20 esztendeje. Jó a cselekmény, tetszetősek az akciójelenetek, és van fantázia is az egészben. Előre megjósolni egy-egy bűncselekményt, majd időben megakadályozni, elgondolkodtató lehetőség szerintem. Az már más kérdés, hogy jogszerű lehet-e az ilyesmi. Ha csak fejben tervezünk valamit, az már bűn? Ebben azért nem vagyok biztos. Mindenesetre a Különvélemény egy nagyon jó akciófilm, fordulatokkal. Nálam erős 4 csillagos akció-orgia, sok-sok izgalommal. Kiemelhető Colin Farrell is, aki ezúttal a másik oldalt képviseli, üldözni próbálj a főhőst, John Andertont (Tom Cruise). Leginkább a disztópikus filmek rajongóinak ajánlanám és a Tom Cruise fanoknak. Nem fognak csalódni szerintem. Megérdemli a 80%-os minősítést is. Én magam eddig háromszor láttam, legutóbb éppen tegnap este, és olyan volt élmény terén, mintha először néztem volna végig. Ez biztosan csak a legjobb filmekre igaz. Úgyhogy hajrá: vegyétek csak elő, újranézésre.

2021.03.03 Eastern79

Tom Cruise többnyire bitang jó filmeket hoz össze, szeretem a stílusát, a Különvélemény pedig az egyik legjobb filmje. Pazar látvány, nagyon jó történet, igazán nem tudok mibe belekötni, valódi sci-fi klasszikus.

2018.08.19 erahurka

Néhány butább megoldástól eltekintve nagyon erős akció-sci-fi Tom Cruise-zal a főszerepben.

2018.08.07 Norbert93

Talán az egyik legelgondolkodtatóbb sci-fi számomra. Az elején bemutatja "tökéletes" bűnüldözést és gyilkosságmentes világot, amit aztán úgy ahogy van a feje tetejére állít. Ettől a fordulattól kezdve a filmbéli eljárás nagyon komoly etikai és moráli... Több

2015.05.03 hsanya182

Egyik kedvenc filmem. Van benne akció, rejtély, titokzatosság, lehet rajta gondolkozni mi van miért, aztán egy fordulat a végén, amire talán nem is gondoltál. Összetett film, érdemes figyelmesen nézni, nem egy tipikus akciófilm :)

2018.11.01 VvV

Egy világ ahol nincs bűnözés? Elképzelhetetlen! Cruise egyik legjobb alakítása és a története se kutya.