55% 274 szavazat
Vélemények

Madame Web

Madame Web

 Több
Filmadatlap
24
Vélemények (24)
30
Szereplők (30)
10
Képek (10)
3
Videók (3)
8
Érdekességek (8)
6
Díjak (6)
Filmkritika
63
Cikkek (63)
Fórum

Vélemények (24)

Írj véleményt
 
2025.08.27 Majorkas

legújabb vélemény

Pókcsajok

Ezt az Arany Málna-díjas csodát megnéztem, mielőtt lekerül az HBO Maxról, és már tisztán világos, miért kapta azt a díjat. Eredettörténet akart lenni, de annak is a leggyengébb módján. Morbiusnál is gyengébb a sztori: őslakos pókemberek, Pókboszi és ... Több

0
 
2024.03.13 Artemisia

a nap véleménye

Pókiszony

Újabb állomásához érkezett a Sony Pókember nélküli Pókember-univerzuma. A két zuhanó színvonalú Venom-film és a hírhedt Morbius után egy még jelentéktelenebb képregényes mellékalak, Madame Web kapott egy önálló kalandot. A karakter több változtatáson... Teljes kritika

6
 
2024.09.01 Zsolt Szabó

A Sony Pókember-univerzum következő állomása

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

A Sony új portékája, ami a 2018 óta futó Sony's Spider-Man Universe része lett az idei mozis szezonban, amit inkább jobb lett volna be se mutatni, azt gondoltam, hogy a Morbiusnál nincs lejjebb, de rá kellett jönnöm, hogy mindig van lejjebb. Ezek utá... Teljes kritika

3
 
2024.06.03 Yosihiro

Nem egy WEb-lap siker

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Volt szerencsém megnézni ezt a filmet, de amúgy is érdekelt, hogy mit tudnak kihozni egy olyan „mellékszereplőből”, aki Pókember életében azért fontos szerepet játszik. Szóval, mivel ismerem a képregény történetét, sztoriját, ezért előnyből indulhatt... Teljes kritika

2
 
2024.04.01 Ahoj poplacsek

5/10 Átlagos Marvel

A film úgy került a látókörömbe, hogy a gyerekekkel moziba akartunk menni, és semmi normálisat nem játszottak a nekünk megfelelő időben, csak ezt meg másik 2-3 vackot. Végül valamelyik másik mellett döntöttünk, de a feleségem kedvéért leszedtem ezt i... Teljes kritika

8
2
 
2024.07.28 kabel

Műanyag pókháló

Borzasztó film, meglepően rossz karakterekkel, nevetségesen rossz effektekkel és kényelmetlenül rossz történettel. Az a hatás, mint amikor 30 különböző ember rendez egy filmet, és aztán valakinek két hét alatt kell összepakolni egy vödörnyi alig érte... Több

1
 
2024.09.02 Gergo Horvath

Sajnos pont ahogy számítottam, egy újabb rém gyenge Sony/Marvel-film, ami alig-alig nézhető. Tényleg ezer dologba bele lehetne itt menni, de teljesen értelmetlen lenne leírni mindent, amit amúgy is mindenki tud, aki látta. Tökéletesen kihagyható, elpazarolt idő és tehetség...

0
 
2025.05.26 JRD

Nem annyira rossz, hogy ne lehessen egy átlagos...

Hát, mit is írhatnék. Talán azt, hogy számtalanszor siklottam el a film mellett. Nem keltette fel az érdeklődésemet sem a cím, sem pedig az a tény, hogy a képregény-univerzum újabb történetét nézhetném végig. A végén aztán belecsaptam és végignéztem,... Több

0
 
2024.03.24 Tonyka

Győzött a kíváncsiság

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Mivel erősen lankadt az érdeklődésem a képregényes szuperhősös filmek iránt, így elhatároztam, hogy ezt már meg sem nézem. Aztán annyira rosszak voltak a kritikák és az IMDb 3.8 értékelése, hogy perverz kíváncsiság lett rajtam úrrá. A világ mozirajon... Teljes kritika

1
 
2024.09.01 Kittikee

Előzmény előzmény hátán... most pókosban

Már nem győzzük az előzményfilmeket nézni, mert annyit készítenek, hogy netovább... Lassan a Bob&Bobeknak, a Lolka&Bolkának és még megannyi mesének, filmnek lesz előzményfilmje... pfuuuu de uncsi máárrr. Itt a 3 Pindúr pandúrka meg a Pókasszony teszi... Több

0
 
2024.04.18 sptt

Kivételesen olvasgattam kritikát a film megtekintése előtt, pedig próbálom kerülni az ilyesféle befolyásolást. Tekintettel a kritikákra és a korábbi szuperhősfilmek tapasztalataira, nem vártam sokat a filmtől, de ehhez képest kellemes volt a meglepet... Több

0
 
2024.03.28 aliasteáscsésze

Madame web

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

A lányom szerint Madame net. Elképzelem, szinte látom magam előtt, ahogy a nézők sorokban kígyóznak a pénztárak előtt, hogy jegyhez jussanak. Persze ezt csak én látom (spoilerveszély), Madame Web nem. Szerencsére, mert valószínűleg nem is történik me... Több

2
 
2024.02.23 Tomipapi

A szereposztás jó. A történet kicsit döcögős, bár nem eseménytelen. Ez az a film, ami sem nem jó, sem nem rossz. Olyan egyszer nézhető. A vége pedig olyan „lesz ennek még második része” típusú.

0
 
2024.10.07 Török389133

Az első fele nem olyan rossz, a második már elég unalmas. Egyszer meg lehet nézni.

1