
Vélemények (24)
Ezt az Arany Málna-díjas csodát megnéztem, mielőtt lekerül az HBO Maxról, és már tisztán világos, miért kapta azt a díjat. Eredettörténet akart lenni, de annak is a leggyengébb módján. Morbiusnál is gyengébb a sztori: őslakos pókemberek, Pókboszi és ... Több
Újabb állomásához érkezett a Sony Pókember nélküli Pókember-univerzuma. A két zuhanó színvonalú Venom-film és a hírhedt Morbius után egy még jelentéktelenebb képregényes mellékalak, Madame Web kapott egy önálló kalandot. A karakter több változtatáson... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A Sony új portékája, ami a 2018 óta futó Sony's Spider-Man Universe része lett az idei mozis szezonban, amit inkább jobb lett volna be se mutatni, azt gondoltam, hogy a Morbiusnál nincs lejjebb, de rá kellett jönnöm, hogy mindig van lejjebb. Ezek utá... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Volt szerencsém megnézni ezt a filmet, de amúgy is érdekelt, hogy mit tudnak kihozni egy olyan „mellékszereplőből”, aki Pókember életében azért fontos szerepet játszik. Szóval, mivel ismerem a képregény történetét, sztoriját, ezért előnyből indulhatt... Teljes kritika
A film úgy került a látókörömbe, hogy a gyerekekkel moziba akartunk menni, és semmi normálisat nem játszottak a nekünk megfelelő időben, csak ezt meg másik 2-3 vackot. Végül valamelyik másik mellett döntöttünk, de a feleségem kedvéért leszedtem ezt i... Teljes kritika
Borzasztó film, meglepően rossz karakterekkel, nevetségesen rossz effektekkel és kényelmetlenül rossz történettel. Az a hatás, mint amikor 30 különböző ember rendez egy filmet, és aztán valakinek két hét alatt kell összepakolni egy vödörnyi alig érte... Több
Hasonló filmek
Hát, mit is írhatnék. Talán azt, hogy számtalanszor siklottam el a film mellett. Nem keltette fel az érdeklődésemet sem a cím, sem pedig az a tény, hogy a képregény-univerzum újabb történetét nézhetném végig. A végén aztán belecsaptam és végignéztem,... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Mivel erősen lankadt az érdeklődésem a képregényes szuperhősös filmek iránt, így elhatároztam, hogy ezt már meg sem nézem. Aztán annyira rosszak voltak a kritikák és az IMDb 3.8 értékelése, hogy perverz kíváncsiság lett rajtam úrrá. A világ mozirajon... Teljes kritika
Már nem győzzük az előzményfilmeket nézni, mert annyit készítenek, hogy netovább... Lassan a Bob&Bobeknak, a Lolka&Bolkának és még megannyi mesének, filmnek lesz előzményfilmje... pfuuuu de uncsi máárrr. Itt a 3 Pindúr pandúrka meg a Pókasszony teszi... Több
Kivételesen olvasgattam kritikát a film megtekintése előtt, pedig próbálom kerülni az ilyesféle befolyásolást. Tekintettel a kritikákra és a korábbi szuperhősfilmek tapasztalataira, nem vártam sokat a filmtől, de ehhez képest kellemes volt a meglepet... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A lányom szerint Madame net. Elképzelem, szinte látom magam előtt, ahogy a nézők sorokban kígyóznak a pénztárak előtt, hogy jegyhez jussanak. Persze ezt csak én látom (spoilerveszély), Madame Web nem. Szerencsére, mert valószínűleg nem is történik me... Több
A szereposztás jó. A történet kicsit döcögős, bár nem eseménytelen. Ez az a film, ami sem nem jó, sem nem rossz. Olyan egyszer nézhető. A vége pedig olyan „lesz ennek még második része” típusú.