Harper

Tom Cruise

Ethan Hunt ismét ellenségre talál, ezúttal azonban nem a világ megmentése a tét, hanem Hunt menyasszonyának élete. Az ügy személyes, de a módszerek a régiek.

(SódóGA)

Forgatókönyvíró: Bruce Geller
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Kína, Olaszország
Premier (HU): 2006.05.04. | HBO Max (2023.01.06.) | SkyShowtime (2023.02.14.)
Több

2024.02.18 Schumy1

Hozta az elvárt szintet.

2023.07.31 Harper

Méltatlanul alábecsült MI rész

Most, hogy láttuk a legújabb epizódot is, érdemes átértékelni a sorrendünket (kinek-kinek a sajátját) a Mission Impossible-filmeket illetően. Nálam a harmadik rész a listán nagyon elöl van – ezüstérmes a Rogue Nation után –, noha a legtöbb rajongónál nincs az élmezőnyben. Méltatlanul alábecsült fejezet, pedig szerintem ez a leghihetőbb mind közül. Tom Cruise nagyot alakít a vallatásos jelenetben, és remek párost alkotnak Michelle Monaghannel. Arról nem beszélve, hogy az Oscar-díjas Philip Seymour Hoffman a legjobb főgonosz a franchise történetében. Óriási alakítást nyújt végig, pedig első pillantásra nem az a félelmetes figura. De ettől nagy színész valaki, hogy bármit képes eljátszani. A Mission Impossible haramdik részében törnek be a Vatikán területére is, amit nagyon látványosra és trükkösre csinálnak. Nagyon jó Ethan Hunt csapata is ebben a részben. Maggie Q fantasztikus megjelenésű estélyiben. Összességében egy igazán izgalmas és színvonalas rész, ami több figyelmet érdemelne a rajongóktól. Nálam erős 85%-os.

Messze a legjobb rész,ami látványra és a történetre is a lehető legjobbra sikerült. Az akciójelenetek(is) ebben a részben a legjobbak.Tom Cruise is zseniális,bár ő minden epizódban adja magát.

2021.08.23 Filmimado

Nagyszerű!

Jó volt a második rész, de ez már megint csak jobb. A szereplő- és alkotógárda mindent beleadott, ez nagyon meglátszik a filmen.

2018.07.18 HE7EDIK

Nekem ez a rész tetszik a legjobban. J.J. Abrams olyan akcióorgiával örvendezteti meg a nagyérdeműt, az ember eltátja a száját, kezdve a raktári tűzharccal, a híd szétbombázása amit Cameron klasszikusa ihletett, a kínai tornyos rész, no meg a végső c... Több

A filmben 27 ember hal meg.Szerző: BRANTON

Tom Cruise nem csupán főszereplője volt a filmnek, hanem a producere is.Szerző: Bogi87

J.J. Abrams egy személyben látta el a rendezői és a forgatókönyvírói feladatokat.Szerző: Bogi87

A Missiom: Impossible III világszerte 397.850.210 dolláros bevételt produkált, 150 millió dolláros költségvetésből jött létre.Szerző: Bogi87

(2015. 05. 31.)
Sikerrel jártak az alkotók, vissza lett állítva az erősen megtépázott renomé, adott volt a feladat, hogy ezt kell felülmúlni a következő felvonásban. Több
Fubar
Megszállottak viadala