Rontó Ralph

Rontó Ralph

Wreck-It Ralph

Rontó Ralph csak azt szeretné, ha ő is annyira népszerű lehetne, mint Fix-It Felix. A rosszfiút azonban senki sem szereti. Amikor megismeri Calhoun őrmestert, végre számára is felcsillan a remény. Sikerül besurrannia egy fps-játékba, azonban nevéhez hűen hatalmas galibát okoz, és szabadon enged… Több

Rendező: Rich Moore
Premier (HU): 2012.11.01. | HBO Max (2021.10.04.) | Disney+ (2022.06.14.)

2023.09.12 Timon

Kétségkívül az eddigi legfurább Disney-rajzfilm, amit láttam. De ettől még nagyrészt tök jó volt. Legjobban azt dicsérem benne, hogy a számítógépes játékok világa irányába indultak el, amely némileg szokatlan, és nemcsak feltárták, de még kapcsolatba... Több

2019.03.24 indingo

Helyes és humor kis mese. Többször láttam már gyerektársaságban. A nagy melák mindenki számára kedvelhető figura.

2019.03.24 Thibo84

Imádtam az elejétől a végéig. Igen csak eredeti. szuper a történet, akárcsak a poénok és imádnivalók a karakterek. Az egész család élvezheti. Mondanivalója is van a kitartásról, az elfogadásról, a barátságról, na meg persze a szerelemről. Ha valamit kifelejtettem, bocsánat.

2017.05.07 mamiéstöti2

A rajzfilmek világába egyedülállóan ötletes és megismételhetetlen, amit nyújt, mind hangulatba, mind pedig történetbe, persze leginkább csak azoknak, akik átélték az eredeti játékok nyújtotta élményt.

2017.05.04 Laca//Ho/rr/oR//

Eleinte nem akartam megnézni, de örültem neki. Egyszerűen káprázatos, ahogyan megcsinálták az egészet. Óriási gratuláció az alkotóknak. Változatos nem vontatott és a sok poén mellett egy kis drámát is belevittek. Minden korosztálynak ajánlott, jó kis estét program egy tál popcorn mellett!

Már az 1990-es évek előtt előkerült a stúdióban a rajzfilm tervezete és el is kezdték a munkálatokat szép lassan. Szerző: dailyfilmsan

A rjazfilm hemzseg a videojátékos utalásoktól és képkockákból. A legtöbbet a Street Fightersből jelenik meg. Például Ryu és Ken, Zangief, a széttört autó ami egy kiegészítőhöz kapcsolható vagy az alig elpusztítható M. Bison. Szerző: dailyfilmsan

Ez az alkotás az 52. a Disney rajzfilmek sorában.Szerző: dailyfilmsan

A legtöbb animációval ellentétben a színészek együtt, egy stúdiószobában szinkronizálták le a filmet, emiatt pedig rengeteg improvizáció is belekerült a végleges verzióba. Szerző: hp