Fantastic Four
HanGa

Jamie Bell

Négy fiatal kívülálló tudós egy alternatív, veszélyes univerzumba teleportál, melytől örökre megváltoznak fizikai adottságaik. A csapat tagjainak meg kell tanulniuk, hogyan hasznosítsák különleges képességeiket, és hogyan működjenek együtt, hogy megvédjék a bolygót egy barátból lett ellenségtől.… Több

Rendező: Josh Trank
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2015.08.13. | Disney+ (2022.06.14.)

2021.10.30 HanGa

Gyermeteg a története. Unalmas és kiszámítható, és a látvány is semleges. Karakterekről beszélni sem lehet.

2015.11.03 dulkap

Engem is meglepett, de nem volt nézhetetlenül szar. Talán pont a kellemes csalódás miatt, adnék neki közepest. Mert hát azért jónak nem mondanám a filmet. Egyrészt előnye, hogy nem olyan hosszú, másrészt igazából mikor elkezdett "fantasztikus 4-es"-f... Több

2016.06.21 Thibo84

Jessica Alba után, Kate Mara gyenge választás, akárcsak a többiek. Tetszett, ahogy felvezetik, miként is szerzik meg az erejüket, de onnantól lapossá vált a történet, akárcsak végén a csata.

2015.09.10 kabel

A legrosszabb szuperhősfilmet eddig a DC-féle Zöld Lámpás uralta, azonban úgy tűnik trónfosztásra került sor, mert a Fantasztikus Négyes című filmes borzalom jóval mélyebbre csúszott. Annyi minden volt elhibázva a filmben, hogy szinte felsorolni is f... Több

2017.07.09 Szilonka

Az eleje nekem kifejezetten tetszett. A gyerekkorból indul és építkezik a történet. Utána kicsit belassult és a végét meg eléggé összecsapták. A másik dimenzióban rekedt társuk kosztümje elég béna volt.

A film költségvetése 120 millió dollár volt és jelenleg 167 millió bevételnél tart világszerte.Szerző: Bob

A filmkészítőket leginkább A légy című film és a Sam Ramii féle Pókember trilógia inspirálta.Szerző: mamiéstöti2

A csapat egyenruháját igazi szkafanderekről mintázták.Szerző: mamiéstöti2

Toby Kebellnek a legnehezebb feladata Dr. Doom megfelelő hangjának megtalálása volt.Szerző: mamiéstöti2

Félresikerült négyes
Röpke tíz év után rebootolták A fantasztikus négyest, az eredmény pedig nem egyszerűen az év legcsúfosabb bukása: Hollywood kiégésének roppant látványos tünete. CSIGER ÁDÁM KRITIKÁJA. Több

(2015. 08. 15.)
A fantasztikum átka: a középszerűség
A Fantasztikus Négyesről már a magyar premier napján tudni, hogy az év legnagyobb bukása. A nemzetközi kritika már porig alázta a filmet, én még csak nem is mondanám igazán rossznak – egyszerűen csak középszerűnek. Több

(2015. 08. 14.)
Nehéz egy olyan filmről beszélni, amit már a kritikusok és a közönség is eltemetett. Még nehezebb egy olyanról, amiben a néző alig talál szerethető vagy értékelhető momentumokat, párbeszédeket, alakításokat. Több

Értékelés: 5.5/10
Fantasztikus négyes
Ki szeretne látni egy fél filmet? Vagy egy egész estés előzetest? Vagy egy sorozat 100 perces pilotját? Több

(2015. 08. 18.)
Fant4ziátlan
"A középszer mezsgyéjén poroszkáló kezdés után a Fantasztikus Négyes reboot meredek lejtmenetbe csap át, hogy megfossza nézőit a katarzistól, saját magát pedig a méltóságtól. Azt csak a bennfentesek tudhatják, hogy a filmre a rendező, Josh Trank vagy a Fox Stúdió szórta-e az első lapát földet, mi nézők fogjuk viszont az utolsót. R.I.P. F4!"...
Amazon: Ügyvéd
Flash - A Villám