Kellemesen merész Már az első nézésre rendesen lekötött a film.Különös,hogy egy csiga,aki mer nagyot álmodni,egy különös esemény során végül képes lesz arra,még úgy is,hogy versenyautókkal mérje össze a tudását.
Külön elismerésem a kellemesen merész ötletekért és a látványért.
Kedves adaptáció Tetszik,ahogy az eredeti regényből-akárcsak a legutóbbiaknál-merítettek,és ez jórészt pótolja is az eredeti 77'-es film nagyon kevés kimaradt részét.
Ennél az tetszett,hogy Malacka kapta a főszerepet,és egy olyan jó,összetett történetet kaptunk ezáltal,hogy igazából nem is hagy igazán kívánnivalót maga után.
Ehhez még jól jöttek a poénos(no meg az aranyos) jelenetek,és a zene.
Habár az első rész nagyon jó volt,mégis ennél a résznél mindig az az érzésem,hogy ez a legvagányabb rész.
Ebben úgy indul a történet nagyjából,mint a többinél,aztán hírtelen egy új világban játszódik egy ideig. Buck pedig nagyon jó új karakternek.
Szószerint elkápráztat ez a rész.
Ez a kedvenc részem.Nemcsak azért,mert a legelső,hanem mert a legeredetibb.
Nagy újdonság volt ez akkoriban,és ezzel egy új korszak nyílt meg a filmtörténetben.
Az örökzöld Star Wars saga.
Az összes rész tetszik egyébként.
Az évtized legjobb animációs filmje Egy kedves ismerősöm ajánlotta ezt a rajzfilmet anno,és nem vagyok oda kifejezetten minden mostani animációs filmért,ez mégis rendesen lekötött.
Ez a tökéletes családi mese,minden korosztálynak rendes kikapcsolódást nyújt.
A történet elképesztően nagyszerű,a zenét hogy ne is említsem.
Számomra ez az évtized legjobb animációs filmje.
Érdekes/klasszikus triológia. Nagyszerű klasszikus alkotás.A mai napig jól megállja a helyét.Egyáltalán nem is gondoltam volna,hogy az időutazás ennyire érdekes téma lehet,egészen addig,amíg meg nem láttam.
Egyébként az egész triológia nagyszerű.
Hol érdekes,hol nosztalgikus.
Jóra sikeredett remake Az elején kissé meg voltam ijedve, hogy tökéletesen az eredetit másolja, de nem sokkal később már látszott, hogy nem, sőt néhány plusszal ki is van egészítve. A szereplők nagyon élethűek, és egyébként is egy filmnél (remake-nél is) nagyok az elvárásaim, ez eleget tett nekik. Megvolt itt a nagyszerű grafika, zene, háttér, sőt még akadt benne néhány jó kis poén.
Megunhatatlan alkotás A korai ,,újtechnológiás" animációs filmek jól indultak,és ez alól ez sem kivétel.
Szívhezszóló,humoros,jópofa,olykor (akár erősen) drámai.
A karakterek fejlődése a történet során igazán példaértékűek,és néha eszembe jut, hogy ma már ritkán találni olyan mesét, amely ezt ilyen jól tudja bemutatni.
Motkány pedig szintén jópofa.
Méltó az eredetihez Olvasva a könyvet,találtam ebben a filmben számos olyan jelenetet,amelyek valóban méltóak az eredetihez.Ezenkívül még nagyon tetszett,hogy eredeti grafikai stílusban készült,ami viszonylag kivételes.
A szereplők pedig még itt is őszinték,aranyosak.
67 Star Wars The Clone Wars: Darth Maul Returns (2012)