
Vélemények (36)
Ha van egy jó poén, és utána untig ugyanazt ismételgeti valaki, egy idő után egyáltalán nem vicces. Valahogy ez az érzésem azoknál a filmeknél, ahol a befutott első rész után gyártanak ugyanolyan részeket (jelentéktelen módosításokkal) új ötletek nél... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nem foglalkozom, ki mit ír, szerintem ez az alkotás méltán megérdemli az öt csillagot. Nemcsak azért, mert visszahozza a 90-es évek hangulatát, hanem olyan köntösben tálalja, ami a kor színvonalának megfelelő, és nem nyomják túl, ez nagyon fontos. Sz... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Noha a többi részt sem értékeltem átlagosnál többre, most mégis szembe kellett néznem azzal, hogy bizony ez az átlagos értékelés alatta marad a többi rész átlagosságának. (De attól még az átlagosnál nem rossz. Ugyanis nézhető.) Most írhattam volna az... Teljes kritika
Nyilván a Bad Boys sikerére alapozva előrántották ezt a mára poros klasszikust egy kissé megpocakosodott Eddie Murphyvel. Hát nem dobtam tőle hátast. A helikopteres részt leszámítva egy felejthető középszer az egész. A sztori unalomig lerágott, Murph... Több
Alapvetően nem volt semmi gond ezzel a filmmel, hozta azt, amit elvártunk tőle, egyszerűen már csak az az érzésem, hogy ez annyira oldschool (bár értem, hogy egyeseknek éppen ez volt imponáló benne, és ez teljesen rendben is van), hogy minden eleme t... Több
Eddie Murphy visszatérésével éleszti fel a legendás akcióvígjáték-szériát, ezúttal egy családi szálra, apa és lánya közös nyomozására építve, ahol a humoros, nosztalgikus hangulat dominál. Stílusában a film rendre idézi az első részek motívumait, pör... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A film remekül idézi meg a 40 évvel ezelőtti első rész hangulatát, legalábbis amennyire fel tudom idézni (ahhoz nem voltam bátor, hogy újranézzem, mai szemmel az már biztosan csalódást okozna). A film felépítése, sztorivezetése követi a klasszikus re... Több
Hasonló filmek
Erre a részre semmi szükség nem volt. Jó döntés, hogy nem került a mozikba. Számomra teljesen hihetetlen a történet, hogy megöregedett emberek még mindig a rendőrségen dolgoznak. A kapitány is „ezeréves”, de nem megy nyugdíjba. Axelt még mindig legen... Több
Könyörgööm... miért, miért... néztem ezt meeeeg???!!! Sose fogom tudni megérteni, miért kell felesleges „aszott bőröket” lehúzni még olyan kasszasikeres filmekről, amiket ma is vagy 100x megnézel szívesen, de a legújabbat... alig várod, hogy leteljen... Több
Nézhető film. Eddie kifejezetten jól játszott, amikor belép a régen látott kislánya, ő meg megilletődve nézi. De több poén kellett volna, kevesebb lelkiző szöveg. Én csak kettő dolgot emelnék ki: 1. Axel Foley (a detroiti, enyveskezű, hippi, kamus ni... Több
Persze hogy a korábbi részekhez kell hasonlítanunk. Azok akkor jók voltak, ma pedig azért nézzük őket, mert a dialógusok fejből mennek, beüt a nosztalgiafaktor. A humor is változik. Nemcsak az ember saját humorfelfogása, de az általános vicc és móka ... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Egyáltalán nem akartam megnézni. Az utóbbi években a régi nagy nevek leporolása csúfos végeredményeket szült. Az egy dolog, hogy a főszereplők megöregedtek, elhíztak stb. de a filmipar, a generációk változása sem tesz jót ezeknek a produkcióknak. Ami... Teljes kritika
Bevallom, sem Eddie Murphyt, sem pedig magát a Beverly Hills-i zsaru sorozatot nem igazán kedvelem, de azt kell mondjam, hogy remekül megidézték a nyolcvanas évek hangulatát, és egy korrekt negyedik részt dobtak össze remek színészgárdával.
Komolyan azt gondoltuk, hogy 3 évtized után nem támasztják fel a franchise-t? 2023 elején már jöttek hírek a film folytatásával kapcsolatban, akkor azt mondtam, hogy ez csak vicc. Bevallom, szokatlan volt a karaktert ebben a nyugger formában látni vi... Több