Különvélemény

Különvélemény

Minority Report
indingo

A jövő Amerikája békésebb lesz egy különleges telepatikus lényeket alkalmazó rendőri egységnek köszönhetően. Az elkövetőket már a bűncselekmény elkövetése előtt letartóztatják. A rendszer tökéletesen működik egészen addig, amíg az elkövetők között egyik nap a cég parancsnoka, John Anderton (Több

Forgatókönyvíró: Philip K. Dick, Scott Frank, Jon Cohen
Premier (HU): 2002.09.12.

2024.02.11 thejoker

Ez a film még ma is nagyon jó. Végig leköti az ember figyelmét, jók az akciójelenetek, zseniális a történet. Fura belegondolni, hogy a jövőben ez meg is valósulhat. A színészekre sem tudok rosszat mondani, Tom Cruise parádés.

2015.12.27 Yosihiro

Maga film igen hosszú és akciódús. Kicsit az elején nehezen emészthető hogyan is dolgouznak a jövő rendőrei. Tom C mint főhős nem alakít nagyot. Többet vártam tőle. Maga a történet nem igazán jó kicsit kesze-kusza de érthető a film. A látványosság m... Több

2017.07.17 Deku

Engem nem hozott úgy lázba mint másokat. Szép film letisztult és meg volt benne ami kell. Viszont az én figyelmemet nem tudta lekötni. Nem volt hatással rám.

2018.05.26 Berto49

Philip Kindred Dick (1928-1982) favorit a tudományos-fantasztikus filmek rendezői között. Számos könyvét megfilmesítették, ez egy viszonylag rövid kisregénye alapján készült. Aki ennél látványosabb filmet készít, - ahogy szól a mondás - az csal, vagy... Több

2017.05.02 indingo

Ez a film akkor is jó volt és most is az. Egyfajta misztikum lengi körül az egész sztorit, végig leköti az ember figyelmét, mert irtó izgalmas.

Az Empire Awards Steven Spielberget a Legjobb rendező, míg Tom Cruise-t a Legjobb Főszereplő díjával tüntette ki. Szerző: Bogi87

2015-ben egy televíziós sorozat indult Minority Report címmel, amely nem más, mint az eredeti film folytatása. A sorozatbéli cselekmény 10 évvel később játszódik, középpontjában pedig egy PreCog férfi áll, aki egy nyomozónővel dolgozik együtt.Szerző: Bogi87

A film végén narráció hallható, melyben elhangzik, hogy ismét gyilkosságok vették kezdetüket, miuztán összeomlott a PreCog-rendszere. Érdekes módon ezt a narrációt már kivágták a DVD-n megjelent fimből.Szerző: Bogi87

Az Empire Awards a Legjobb Brit Színésznőnek járó díját Samantha Morton érdemelte ki Minority Report-béli alakításáért.Szerző: Bogi87

X-akták
1993