Leszámolás Denverben

Leszámolás Denverben

Things to Do in Denver When You're Dead

Gary Fleder elhatározza, hogy maga mögött hagyja bűnöző életét, és egy teljesen új vállalkozásba kezd. A helyi maffiafőnök azonban még egy utolsó feladattal bízza meg. Az akció azonban nem egészen úgy alakul, ahogy azt mindenki… Több

Premier (HU): 1996.08.01.

2018.03.16 Berto49

Erősen ponyvaízű gengszterfilm, kevesebb klisés fordulat sikerrel emelte volna a nívóját. A szerelmi szál émelyítően szirupos, bár Gabrielle Anwar tényleg hódítóan szép. A felszívódására 48 órát kapó Jimmy, „A szent”, nyomában a szuper bérgyilkossal ... Több

2015.12.26 batukán

20 éve láttam és nem rég gondoltam, hogy jó lenne újra megnézni. Emlékszem, hogy Steve Buscemi milyen jól alakította mr csittet. Szerintem egy nagyon ütős kis krimi.

2017.11.24 edessszilvia

A leszámolás Denverben számomra már csak a szereposztás miatt is kiváló film tele izgalommal és érdekes fordulattal. Többször is láttam és nem tudom megunni

A film összbevétele 529 766 dollár volt (imdb.com).

A lefutó stáblistán a nálunk rendezővé avanzsált Eva Gardos mint "additional editing" (utólagos vágó?) szerepel.Szerző: Berto49

Scott Rosenberg 2 hét alatt írta a forgatókönyvet, ami egyfajta reakció volt édesapja halálára.Szerző: rbernadett

Az író, Scott Rosenberg egy jellegzetes szleng-alapú szókészletet teremtett a karaktereinek, ami a vietnámi és motoros szleng keverékén valamint az író saját szókincsnén alapul.Szerző: rbernadett

A főszereplő nevét, a Jimmy the Saint/Jimmy a szent-et egy 1973-as Bruce Springsteen dalból, a "Lost in the Flood"-ból vették. Szerző: rbernadett