Madagascar 3: Europe's Most Wanted
indingo

Alex (Ben Stiller), Marty (Chris Rock), Gloria (Jada Pinkett Smith) és Melman (David Schwimmer) még mindig visszavágyódnak az állatkertbe, New Yorkba. Ahhoz, hogy visszajuthassanak a tengerentúlra, előbb meg kell találniuk a pingvineket. Amikor a díszes társaság Monte Carlóba jut, remek ötletük… Több

Premier (HU): 2012.06.14. | HBO Max (2022.12.01.)
Több

2021.07.15 Laca//Ho/rr/oR//

Most a cirkuszban riszálták

Leszögezném, hogy minden részét imádom ennek a kis világnak és a sokoldalú karaktereknek. Mindhárom részét láttam, és természetes, hogy az 1. a legjobb a maga sajátosságaival, a 3. viszont jobb lett, mint a 2. Az 1. és 2. köthető egymáshoz, már csak a vadregényes helyszín miatt is, viszont a 3. megint egy másik kávéház. Nekem ez a cirkuszos elképzelés és ezek a gyors pörgős jelenetsorok nagyon tetszettek. A jól megszokott karakterek hozták a tőlük elvárt sajátos formájukat, de egy karaktert kiemelnék, aki szerintem nagyon jól illet ebbe az eszeveszett világba. A francia származású Chantal Dubois sintér (vadőr), akin rengeteg nevettem, szerintem egy nagyon vicces karakter volt, és jól illet a környezetbe. Az animációs film eleje egy roppant pörgős, fejkapkodós és elképesztően vicces és látványos kedvcsináló volt, azt nagyon eltalálták, és a folytatásban ugyan lassítottak a cselekményen, de nagyon jó dumák és viccek voltak benne. Egy jó kis alapötlettel, szóval igazán jó kis 3. részt hoztak össze, helyenként egy kis drámával megfűszerezve.

2018.12.03 Artemisia

a nap véleménye

Egy megfáradt trilógia harmadik része lenne a Madagaszkár 3.?

Volt bennem egy kis félsz a film felütését látva, hiszen számomra az egyik ok amiért imádtam az első két Madagaszkár-mozit az a vadregényes környezet és az volt, hogy az első részek elérték, hogy a vadont ne csak kívülről, grafikaként lássuk, a fősze... Teljes kritika

Azért itt már érezhető a történet úgymond leülepedése.Lassabb a tempó,és már kissé uncsik a karakterek.Kihozták a maximumot az első két résszel,ezt kissé feleslegesnek tartom.

2019.05.17 indingo

Talán ez a legszórakoztatóbb a sorozatokból, néha vicces a zene és a látvány is jó, bár a cirkuszosdi nem mindenkinek jön be és különben se várjunk olyan nagy durranást hiszen ez nem az a kategória.

2016.06.18 Thibo84

A három közül, ez a rész sikerült a legjobban.

A Monacói jelenetben 2393 épület látható.Szerző: Laca//Ho/rr/oR//

Gia a jaguár lány szempillái 96 mozgatható elemből áll össze.Szerző: Laca//Ho/rr/oR//

A film elkészítése több mint 120.000 számítógép által csinált képkockát használtak fel.Szerző: Laca//Ho/rr/oR//

2012-ben a 8. legtöbb bevételt hozó film volt.Szerző: mamiéstöti2