Toy story - Játékháború 2.

Toy story - Játékháború 2.

Toy Story 2

Woody rádöbben, hogy Andy már tinédzser, akinek már nincs minden pillanatban szüksége rá, sőt, az is elképzelhető, hogy hamarosan a játékok bedobozolva padlásra kerülnek. Ám a valóság még ettől is félelmetesebb. Al, a mohó játékgyűjtő elrabolja, hogy majd ritkaságként továbbadja egy japán… Több

Premier (HU): 2010.02.11. | Disney+ (2022.06.14.)

Toy Story 5  (2026)

Toy Story 4  (2019)

Toy Story 3.  (2010)

Több

2023.04.16 Timon

Kiterjesztett játékverzum

Mindenki tudja, hogy mekkorát szakított a Pixar (főleg szívhez szóló történet megalkotása terén), amikor a Toy Story első részét kiadták, hát még egy olyan folytatással, ami további kellemes perspektívát ad a játékok dimenziójának. És természetesen kibővíti romantikával, komoly filmes utalásokkal (szinte nem győztem számolni a Star Wars-utalásokat, szenzációs volt, lol) és morális kérdésekkel is: hogyan jobb élni? Ha valaki a hozzátartozóival van úgymond, vajon elhagyja őket, hogy a kirakatüveg mögül nézhessék mások? Sok nehéz sorsra jutott szemszögéből nézve az olyan helyzetet, amibe mi keveredünk, vajon mi megértjük őket? (Itt a gyűjtőhöz került játékok szimbolizálják őket.) Mit mondhatnék, ez a mese zseniális módon játszik ezekkel a szálakkal. A végén pedig, a repülős részeknél már szinte túlfeszítették az izgalmat. 10/10

2018.12.04 mamiéstöti2

Ez a rész is volt annyira szuper, mint az első, egy kedves történet amit jól megfűszereztek humorral is.

2017.11.12 Laca//Ho/rr/oR//

Első részhez képest, itt azért volt egy kis hiányérzetem, de leszámítva egy két unalmas percet élvezhető és voltak olyan jelenetek, ahol jókat lehetett nevetni.

2019.04.22 Ms. Akárki

Gyönyörű és cselekménygazdag folytatás. Izgalmas volt ismét látni Buzzt és Woody-t, ahogy újabb és újabb kalandokba keverednek, hogy hazajuttassák cimborájukat. Gyönyörű az animáció. Nem véletlenül kapott ez a mese Golden Globe-ot.

2017.07.15 Deku

Az első részhez hasonlóan lett ez is nagyszerű és kiváló mese. Persze felül nem múlja elődjét de legalább tőle telhetően hozza azt a bizonyos szintet amivel kedvelhető lesz.

1998-ban, a film készítésekor egy számítógépes hiba miatt a kész film 90%-a elveszett a szerverről. Szerencsére a felügyelő műszaki igazgató, Galyn Susman segítségére sietett a rémült animátoroknak. Susman ugyanis anyasága első időszakát töltötte, ezért otthonról dolgozott. Emiatt az ő gépén volt meg az egyetlen másolat az egész filmről.Szerző: johnyJ

Ez a film 4 évvel az első rész után készült el.Szerző: mamiéstöti2

Tim Allen és Tom Hanks mindketten bevallották, hogy sírtak azon a jelenetsoron, amikor Jessie visszaemlékezik, hogy a tulajdonosai elhagyták őt. A jelenet alatt Sarah McLachlan "When she loved me" című dala szólt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

1999-ben a 3. legtöbb bevételt hozó film volt.Szerző: mamiéstöti2

Toy Story 3.