Annyira nem rossz ez a film. Alkalmazkodik a parodizált filmek IQ szintjéhez. Volt benne pár jelenet amin lehet nagyokat nevetni, és ezzel már messze megelőzi az átlag vígjátékokat.
Nem tudom miért de engem megfogott ez a film. Nem túl pörgős és nincsenek benne nagy alakítások, de az elejétől a végéig lekötött. Sokkal jobban élveztem mint az Ocean Twelve filmeket.
Személy szerint nekem ez a kedvencem a 4 filmből. Itt van egy kis pörgés és harc is. A szobás jelenet pedig idegtépő. Csak jönnek,csak jönnek, pittyeg a mozgásérzékelő, de sehol sincsenek. Istenem ez a film ha mai technikával készült volna....
Easy század előre! A sorozat igaz történetek és elbeszélések alapján készült. Számomra az egyik leghitelesebb háborús film. Nem a szereplőkre, a főhősökre koncentrál, hanem a háború menetére. Megismered a katonákat, némelynek az arcát vagy a nevét, de mire észbe kapsz már meghalt, jön másik. Mindig csak az alakulat marad meg. Az ő történetüket meséli el a sorozat. Egyszerűen nincs olyan pontja amibe bele lehetne kötni.
Egy igazi gyöngyszem a maga nemében. Már az ötlet is zseniális, hogy különböző bűnözőket versenyeztessünk egy besúgó meggyilkolására. A karakterek nagyon jók, talán csak a két csaj lóg ki a csapatból. A Tremor fivérek kedvenc karaktereim lettek. SPOILER!!!! Ben Affleck meggyilkolása után csak pislogtam, egész addig azt hittem, ő lesz a főszereplő. Hiába komolytalan az egész történet és hiába van teli hibákkal, egyszerűen hoz egy pörgős és izgalmas filmélményt, ami egészen a végéig kitart. Stílusban nagyon hasonlít A ravasz, az agy és a két füstölgő puskacsőre. Külön élveztem, hogy sorra bukkantak fel az ismerős arcú b-kategóriás színészek.
Egy egyszerű kis film, az esti vacsi közben. Semmi extrát nem tud nyújtani, mégis leköti az embert. A sztori érdekes, talán többet is ki lehetett volna hozni ebből egy felsőbb korhatáros verzióval.
Christian Bale-re rossz ránézni a filmben. A történet pedig nagyon lehangoló, de egyébként izgalmas. Nem egy könnyen emészthető film, de megéri megnézni.
Talán ha nem Alien film előzménynek készül... Nehéz róla nem elfogultan írni. Életem legnagyobb csalódása volt a film. Talán ha nem az Alien filmek előzményeként harangozzák be, akkor nem is lett volna akkora a baj. Akkor csak szimplán egy béna sci-fi.
Oké, felejtsük el az Alieneket. Ez egy teremtéssel foglalkozó sci-fi. Még izgalmas is lehetne, ha nem lenne tele oltári logikátlan baromságokkal. SPOILER!!!!! pl. épp az előbb akartál megölni, de összevarrom magam, kiszabadulok, majd visszamegyek, mosolygok rád és hozzátok csatlakozva elsétálunk az idegenhez. Vagy a haverom zombiként visszatért, fél órán át harcoltunk vele mire nagy nehezen újra megöltük. Szóljunk róla valakinek? Kezdjünk el pánikolni? Á, dehogy. A biológus, aki az idegen... több»
73 Superhero Movie (2008)