Egy egy igazán érdekes történetű film, nem tudom mennyi a valós esemény és mennyi a hozzá írt jelenet, de nem is érdekel. Nagyon jók a színészek, passzolnak a karakterekhez.
Igen a téma már lerágott csont, de tetszetős a körítés. Főleg, hogy utalgatnak az ilyen filmek béna megoldásaira. Nem vállnak szét direkt. Vagy az, hogy kamu realityt forgatnak. Kevés benne az igazán ijesztő jelenet, de hozza a kötelezőt.
Én nem tudnám meghatározni a film stílusát, de egy biztos, hogy nagyszerű volt. Évekig nem voltam hajlandó megnézni, mert nem szeretem Clint Eastwoodot. A morogva vénember nagyon király. A beszólásai, a bunkó szövegei, kicsit Dr. Houset idézi. A történet is elég drámai, de nem annyira, hogy csöpögjön az érzelmektől.
A könyv amiből készült a film a kedvenceim közé tartozik. Sajnos semmi egyezés nincs a két mű között. Nehéz egy dokumentált zombi katasztrófából élvezetes pörgős akció/horrort gyártani, de a készítők meg se próbálták. Ettől eltekintve is csak egy béna zombis film, nulla történettel és idióta befejezéssel. Nagyon meg akarták lovagolni a zombis imádatot, de nem sikerült.
Kicsit béna a sok játékfegyveres katona és a díszlet, de valahogy mégis működik. A szereplők története, a hadseregbe belépés és az utáni sorsuk nagyon érdekes. tetszik, hogy nem együtt, egy csapatba látjuk őket, hanem a gépezet különböző pontjain. A bogarak megjelenítése amúgy jobb lett mint maga az eredeti látvány. Összességébe szerintem nézhető.
Aki szerette az eredeti első részt, annak kellemes lesz ez az animációs film is.Maga a kinézett nem problémás, mert sok esetben már bevált. De a történet nagyon gyenge, hiába a visszatérő szereplők, az egész nagyon gagyi lett. A látvány sem üti meg az ilyen animációk szintjét, a harcok nagyon esetlenek. Az újonc csapat meg egyszerűen irritáló. Ennél sokkal többet vártam.
A sorozatok nevében Egy sorozat akkor jó, ha a történet előre megvan. Van eleje és vége, már abban a pillanatban, mikor elkezdik leforgatni. Nem kell évente húzni-nyúzni attól függően, hogy mennyire tetszik a tv nézőknek. Tudja az ember hogy megnézi azt a 10-15 részt és összeáll a sztori.
Ebből a szempontból is tökéletes sorozat A törvény nevében! A nyolc részes történet az elejétől a végéig odaszögezi a nézőt, ráadásul olyan formában, hogy minél jobban haladunk előre, annál nagyobb a hatása. Sajnos az indítás kicsit lassú, a két karakter megismerése, a kettejük ellentéte elveheti az ember kedvét a további részektől. Nem szabad ebbe a hibába esni, mert ez egy kiváló krimi. Nem lövi le a poénokat egyből, izgulh... több»
Két kiváló színész egymás ellen. Még ha Anthony Hopkins már kezd is kiöregedni.A kérdés amivel a film foglalkozik szerintem nagyon elgondolkodtató. A végén a csavar is nagyot dob a filmen. Egyedül az nem tetszett, hogy belevitték ezt a médiumos zagyvaságot. Ha ebbe nagyon belemerülünk, akkor elég sok logikai hibát találnák a filmben.
Ez egy nagyon sötét és nehéz film. A témája nagyon lehangoló és nem mindenki gyomra fogja bevenni. De egyszerűen zseniális, ahogy találgatunk ki lehet az elkövető, de a film nem árul el többet, mint amit a rendőrök tudnak. Külön jó pont, hogy érződik rajta a realitás, elhiszi az ember, hogy így történne a nyomozás, nincsenek benne heroikus jelenetek. Talán a legjobb európai film amit valaha láttam.
Szuper sorozat. Ahogy a szálakat összekapcsolták az első évadban az zseniális. A negatív főhős Sylar miatt néztem leginkább. Sajnos az erős kezdés után a színvonal is kezdett csökkenni a további évadban, de az elsőt mindenképp érdemes megnézni.
Számomra az év legvártabb filmje volt. Nagyon szeretem a korrupt zsarus filmeket. igazából nem volt rossz, de nem volt ereje. Nem volt feszültség, sem csavarok. A történet is nagyon egyszerű volt.
Élveztem nagyon a filmet. Tetszett a jellemfejlődés, amin Wade végigmegy. Nekem hitelesen átadta azt az érzést, ahogy az elítéltek alkalmazkodnak a börtönélethez.
Elsőre nagyon nem tetszett, méghozzá az animáció miatt. Aztán láttam egy részt random az első évadból és ráfüggtem. Nagyon állat sorozat. Vicces és a sztorik is össze vannak rakva. Jah és nagyon morbid!
Elfogult vagyok a filmmel kapcsolatban, mert Bret Easton Ellis könyve a kedvencem. A film kivételesen tartja a nyomtatott verzió színvonalát. Ehhez hozzá járul az is, hogy Patrick Bateman szerepét egyszerűen Christian Balere találták ki. A történetet olvasva is így képzeltem el ezt a negatív főhőst. Ugyan több jelenet is át van írva, és kicsit fel vannak gyorsítva az események, mégse veszít semmit a mondanivaló az értékéből. A mai rohanó és sikkes világban az emberek nem foglalkoznak egymással. Fontos az, hogy ki mit hord, milyen telefonja van, vagy hol nyaralt, de hogy ki is ő valójában azzal nem foglalkozunk. A facebook világában ez már túlságosan is felerősödött. Vajon észrevennénk e bárm... több»
82 District 9 (2009)