Értékelések (1525)

82 District 9  (2009)

2018. 11. 29.
Különleges a hangulata, és érdekes a sztorija. Nagyon újszerű megközelítése az földönkívüliek témának. A látvány is rendben van.
2018. 11. 29.
Egy egy igazán érdekes történetű film, nem tudom mennyi a valós esemény és mennyi a hozzá írt jelenet, de nem is érdekel. Nagyon jók a színészek, passzolnak a karakterekhez.
2018. 11. 29.
Igen a téma már lerágott csont, de tetszetős a körítés. Főleg, hogy utalgatnak az ilyen filmek béna megoldásaira. Nem vállnak szét direkt. Vagy az, hogy kamu realityt forgatnak. Kevés benne az igazán ijesztő jelenet, de hozza a kötelezőt.

92 Gran Torino  (2008)

2018. 11. 29.
Én nem tudnám meghatározni a film stílusát, de egy biztos, hogy nagyszerű volt. Évekig nem voltam hajlandó megnézni, mert nem szeretem Clint Eastwoodot. A morogva vénember nagyon király. A beszólásai, a bunkó szövegei, kicsit Dr. Houset idézi. A történet is elég drámai, de nem annyira, hogy csöpögjön az érzelmektől.
2018. 11. 29.
A könyv amiből készült a film a kedvenceim közé tartozik. Sajnos semmi egyezés nincs a két mű között. Nehéz egy dokumentált zombi katasztrófából élvezetes pörgős akció/horrort gyártani, de a készítők meg se próbálták. Ettől eltekintve is csak egy béna zombis film, nulla történettel és idióta befejezéssel. Nagyon meg akarták lovagolni a zombis imádatot, de nem sikerült.
2018. 11. 29.
A legjobb zombis film amit valaha láttam.
2018. 11. 29.
Kicsit béna a sok játékfegyveres katona és a díszlet, de valahogy mégis működik. A szereplők története, a hadseregbe belépés és az utáni sorsuk nagyon érdekes. tetszik, hogy nem együtt, egy csapatba látjuk őket, hanem a gépezet különböző pontjain. A bogarak megjelenítése amúgy jobb lett mint maga az eredeti látvány. Összességébe szerintem nézhető.
Aki szerette az eredeti első részt, annak kellemes lesz ez az animációs film is.Maga a kinézett nem problémás, mert sok esetben már bevált. De a történet nagyon gyenge, hiába a visszatérő szereplők, az egész nagyon gagyi lett. A látvány sem üti meg az ilyen animációk szintjét, a harcok nagyon esetlenek. Az újonc csapat meg egyszerűen irritáló. Ennél sokkal többet vártam.
2018. 11. 29.
A sorozatok nevében
Egy sorozat akkor jó, ha a történet előre megvan. Van eleje és vége, már abban a pillanatban, mikor elkezdik leforgatni. Nem kell évente húzni-nyúzni attól függően, hogy mennyire tetszik a tv nézőknek. Tudja az ember hogy megnézi azt a 10-15 részt és összeáll a sztori. Ebből a szempontból is tökéletes sorozat A törvény nevében! A nyolc részes történet az elejétől a végéig odaszögezi a nézőt, ráadásul olyan formában, hogy minél jobban haladunk előre, annál nagyobb a hatása. Sajnos az indítás kicsit lassú, a két karakter megismerése, a kettejük ellentéte elveheti az ember kedvét a további részektől. Nem szabad ebbe a hibába esni, mert ez egy kiváló krimi. Nem lövi le a poénokat egyből, izgulh... több»
4
2018. 11. 29.
Két kiváló színész egymás ellen. Még ha Anthony Hopkins már kezd is kiöregedni.A kérdés amivel a film foglalkozik szerintem nagyon elgondolkodtató. A végén a csavar is nagyot dob a filmen. Egyedül az nem tetszett, hogy belevitték ezt a médiumos zagyvaságot. Ha ebbe nagyon belemerülünk, akkor elég sok logikai hibát találnák a filmben.

80 A fülke  (2002)

2018. 11. 29.
Collin Farellnek sok jó filmje van. Ez is az. Izgalmas és feszült a történet. Kiváló választás egy esti filmezéshez.
2018. 11. 29.
Nem szeretem az író könyveit, de ez a megfilmesített történet tetszett. Lekötött az elejétől a végéig. Egy izgalmas krimi a Vatikánban.

81 A kezelés  (2014)

2018. 11. 29.
Ez egy nagyon sötét és nehéz film. A témája nagyon lehangoló és nem mindenki gyomra fogja bevenni. De egyszerűen zseniális, ahogy találgatunk ki lehet az elkövető, de a film nem árul el többet, mint amit a rendőrök tudnak. Külön jó pont, hogy érződik rajta a realitás, elhiszi az ember, hogy így történne a nyomozás, nincsenek benne heroikus jelenetek. Talán a legjobb európai film amit valaha láttam.
1

82 Hősök  (2006)

2018. 11. 29.
Szuper sorozat. Ahogy a szálakat összekapcsolták az első évadban az zseniális. A negatív főhős Sylar miatt néztem leginkább. Sajnos az erős kezdés után a színvonal is kezdett csökkenni a további évadban, de az elsőt mindenképp érdemes megnézni.

90 Viharsziget  (2010)

2018. 11. 29.
Nagyszerű film. Izgalmas és csavaros. Dicaprio legjobb filmje. Remek thriller
2018. 11. 29.
Számomra az év legvártabb filmje volt. Nagyon szeretem a korrupt zsarus filmeket. igazából nem volt rossz, de nem volt ereje. Nem volt feszültség, sem csavarok. A történet is nagyon egyszerű volt.
2018. 11. 29.
Nagyon gyenge film. Kicsit gengszterfilm paródia, ragad a giccstől.
2018. 11. 29.
Élveztem nagyon a filmet. Tetszett a jellemfejlődés, amin Wade végigmegy. Nekem hitelesen átadta azt az érzést, ahogy az elítéltek alkalmazkodnak a börtönélethez.
2018. 11. 29.
Elsőre nagyon nem tetszett, méghozzá az animáció miatt. Aztán láttam egy részt random az első évadból és ráfüggtem. Nagyon állat sorozat. Vicces és a sztorik is össze vannak rakva. Jah és nagyon morbid!
2018. 11. 28.
Elfogult vagyok a filmmel kapcsolatban, mert Bret Easton Ellis könyve a kedvencem. A film kivételesen tartja a nyomtatott verzió színvonalát. Ehhez hozzá járul az is, hogy Patrick Bateman szerepét egyszerűen Christian Balere találták ki. A történetet olvasva is így képzeltem el ezt a negatív főhőst. Ugyan több jelenet is át van írva, és kicsit fel vannak gyorsítva az események, mégse veszít semmit a mondanivaló az értékéből. A mai rohanó és sikkes világban az emberek nem foglalkoznak egymással. Fontos az, hogy ki mit hord, milyen telefonja van, vagy hol nyaralt, de hogy ki is ő valójában azzal nem foglalkozunk. A facebook világában ez már túlságosan is felerősödött. Vajon észrevennénk e bárm... több»