Értékelések (1525)

2018. 11. 28.
Nagyon nagyon unalmas, hogy a Star Wars 3 részenként ismétli önmagát. Az új trilógiában ráadásul megkaptuk az esélyegyenlőségi főhősöket. Nincs baj a színészekkel, csak a karakterük pont annyira kell a filmbe mint Wukinak a hajnövesztő szer. Kylo Ren nagyon hiteltelen negatív főhős. A jelenetek közül soknak semmi értelme nem volt. Csapongtak a nosztalgia és az új sztori között. Az ifjú Jedi lány rögtön átmosta az őre agyát, bár ezt a mestereknek is évekig kellett tanulnia. Nagyon giccses film volt.
Oké jöhetnek a kövek, de szerintem ez volt a leglátványosabb és legélvezhetőbb Star Wars rész. A halál droidokat imádtam, volt benne fénykard harc és sok harci jelenet.

91 Gladiátor  (2000)

2018. 11. 28.
Nagyon jól sikerült film. Epikus és látványos volt!
2018. 11. 28.
Gyerekként egy ijesztő horrorként éltem meg a filmet. Nagyon szerettem. Bár attól távol áll, mégis van egy misztikus hangulata. Olyan fantasy krimi. Nagyon jó film!
2018. 11. 28.
Teljesen rendben volt. Vicces, pörgős és akciódús. Manapság kevés ilyen film készül.

85 A holló  (1994)

2018. 11. 28.
Ez egy hatalmas film! Nem csak a forgatás alatt történt tragédia miatt lett emlékezetes. A rocker srác visszatér a túlvilágról és gyilkolja a rossz fiúkat. "Elképedve állt az ördög, érezte milyen ocsmány is a jóság.."

85 Taxi  (1998)

2018. 11. 28.
Gyerekként imádtam a film minden percét.Száguldás és bűnözők. Talán elég is lett volna ez az egy rész. Ahogy nőttem és jöttek ki az újabb részek, úgy találtam egyre bénábbnak.
2018. 11. 28.
Arnold Schwarzenegger legmaradandóbb filmje számomra a Terminátorokat leszámítva.

86 Játsz/ma  (1997)

2018. 11. 28.
A film utolsó 10 perce teljesen lerombolja az amúgy is vékony jégen sétáló sztorit. De ennek ellenére is egyszer simán nézhető. Izgalmas film.

86 A múmia  (1999)

2018. 11. 28.
Gyerekként izgalmas volt, felnőtt fejjel nagyon gagyi. Egy Indiana Jones koppintás.
2018. 11. 28.

86 Macska-jaj  (1998)

2018. 11. 28.
Nem hittem, hogy végig bírom nézni ezt a filmet, de mégis. Valami megfogott benne, talán a sajátos buta hangulata. Kicsit olyan csapongó volt, mint egy Guy Ritchie film. Egyszer megéri megnézni.

84 Fargo  (1996)

2018. 11. 28.
2018. 11. 28.
2018. 11. 28.
A film sztorija poén, ahogy bekattan főhősünk, de valahogy mégsem maradt emlékezetes ez a film.
2018. 11. 28.
Nagyon morbid sorozat, vannak benne nagyon vicces jelenetek és nagyon undorítóak is. Az első évad után túlságosan felbillen az egyensúly a szexista poénok felé.
2018. 11. 28.
2018. 11. 28.
Ehhez a filmhez kell egy kis ráhangolódás és kitartás. Nagyon elvont. A vegetáriánus partizánokon nagyon kiégtem.

68 Zöld szoba  (2015)

2018. 11. 28.
Nagyon ütős film, kb. úgy a 2/3-ig. Olyan húzásai vannak, ami borítja a filmes szokásokat. Nagyon tetszett, hogy ha valakinek levágják a kézfejét, akkor sír a fájdalomtól és nem hősködik tovább, mintha mi se történt volna. Vagy ha találsz egy fegyvert, akkor nem leszel egyből profi lövész. Sajnos az utolsó harmadba megjelennek a buta megoldások...
1