Csavar nélkül vajon mi lett volna a film vége? 5/10-es csajos film, semmi különleges extrával. Az említett csavar ellenére sem egy átlagból kiemelkedő darab, sőt nálam a csavar tulajdonképpen alkotói megúszás, hogy a ... több»
Minden erénye és nézhetősége mellett ez maximum csak átlagos sori nálam. Jó, hogy csak 6 részes minisorozat (1. évad). A sztori és az áthúzódó szál a cliffhangerekkel is ... több»
Kényszer szülte, kényszeres, igazi "feel bad" film. Hiába van benne egy-egy jobb gondolat, az erőltetettség, az izzadságszag mégis átjárja az egész filmet. Nehéz a film a... több»
Szerethető sitcom respektálandó poénsűrűséggel Alapvető módon egyfelől szeretem a sitcom műfajt (hiszen az ember szeret nevetni, mi több, a nevetés alapvető emberi létszükséglete sokunknak; szoktam mondani, hogy 3+1 d... több»
A finom bor és ocsmány fekália elegyítése Számomra ez az Industry-sorozat egy legfinomabb, legjobb évjáratú, minőségi bor, illetve egy adagnyi fekália keveredése. Mivel a komponensek, a "leggyengébb láncszem" elv... több»
Hogyan NE dolgozzuk fel Anne-t és történeteit! Elöljáróban: mind a 12 db magyarul megjelent Lucy Maud Montgomery Anne-könyvet olvastam (jelzem, nem csak azok az Anne-könyvek, amiknek címében benne van "Anne", mint egy... több»
Tenetséges-e szóviccel nyitni egy filmkritikát? Szinte biztosan ízlésTenetség. De hát lássuk be, minőségi kritika-konTenetet nagyon nehéz írni, eddig csak magyarul publikálódott 50+ rövidebb-hosszabb írás. Azt gondolom... több»
Hogyan randiztassuk aput, ha hajlamos a bezárkózásra? Disclaimer: elsősorban vállalkozó kedvű nézőknek készült, akik szeretnek előzetes – a filmmel kapcsolatos – ismeretek nélkül film elé ülni. Képesek hagyni magukat a film ... több»
Virtuózok V4+ kritika Én azért elgondolkoznék a befektetett 100 millás nagyságrendhez képest az általános közérdektelenségen, nézetlenségen (FB, YT, Duna-nézettség, sajtó- és kritikai megjelen... több»
52 A csókfülke 3 (2021)