Filmek

Új filmadatlapok

Saját filmes lista készítése
#70661

családi | kaland

Disney+

A 12 éves Natty édesapja után indul, aki az ország másik felében kapott munkát. A cseppet sem veszélytelen kalandra egy farkas szegődik őrzőjéül, aki egy kutyaviadalról szökött meg.

#70662

akció | háborús | kaland | történelmi | vígjáték

TV-ben (Mozi+, csütörtök 01:33)

Egy öreg katona elrabolja egy ellenséges állam fiatal tábornokát, és hosszú útra viszi, hogy begyűjtse érte a jutalmat.   több»

Nekem egyszerűen ez a kedvenc Jackie Chan filmem. Nagyon jól meg van írva a sztori, ráadásul a harci jelenetek is hihetetlenül pörgősek, mint mindig.
#70663

dráma | romantikus

Az ötvenéves, sikeres építész találkozik a kamaszkorból éppen hogy kinõtt, tizenéves leányzóval. Egymásba szeretnek, majd amikor kapcsolatuk komolyra fordul, szembe kell nézniük a... több»

Hát, egy kicsit meredek film volt ez nekem, nem magával a témával volt gondom, hanem ahogy azt tálalták a készítők.
#70664

63 Life 101  (1995)

dráma | vígjáték

Egy fizika szakos elsőévesnek három nem természettudományi szakos és nem elsőéves szobatársa mutatja meg az egyetemi életet és azt, hogyan kell bulizni és csajozni. több»

#70665

75 Tojások  (1995)

dráma | vígjáték

Egy idős testvérpár él Norvégia közepén magányosan egy kis házikóban. Életük teljességgel nyugodt. Mígnem beállít egyikük házasságon kívül született fia, Konrad, aki mozgás-... több»

#70666

72 Nazarin  (1959)

dráma

Don Nazarín egy szegény pap, aki prostik és bűnözők között él. Mikor át akarják helyezni, vándorprédikátornak áll. Két nő is elkíséri útján, a prostituált Andara és Beatriz.... több»

#70667

80 Az ítélet  (1946)

(1)

dráma | krimi | misztikus | thriller

Viktória királynő korában, a ködös Londonban mit tehet a Scotland Yard főfelügyelője, ha egy banális félreértése miatt egy ártatlan embert végeztek ki? több»

Ebben a régi stílusú krimiben George Edward Grodman főfelügyelőt leváltják a posztjáról, mivel a felmentő tanú tartózkodási helyét eltévesztette. Összecserélte Wales és az ausztráliai Új-Dél-Wales nevét. Ennek tudatában korrigálni próbálja tévedését, de az ártatlanul... több»
#70668

65 Night Watch  (1973)

(1) (3)

horror | misztikus | thriller

Ellen Wheeler, a tehetős hölgy egy viharos éjszakán az ablakon kitekintve látja, hogy a szomszéd romos épületben meggyilkolnak egy férfit. A kivonuló rendőrség nem talál holttestet,... több»

Alapvetően szeretem azokat a filmeket, amelyek a csavarokra épülnek, illetve amelyek rafinált módon tudnak feszültséget kelteni, és nem a trancsírozással próbálnak a nézőre hatni. A Night Watch éppen ezért tűnt ígéretesnek, s úgy gondoltam, hogy olyan színészekkel a... több»
#70669

romantikus | vígjáték

László Dömötör, az elvált anyakönyvvezető a volt feleségétől éppúgy nem tud szabadulni, mint a házasságoktól. Elszántan próbál új szerelemre találni, kevés sikerrel. Miután... több»

Nekem az eredeti jobban tetszett, az még nem a ripacskodásról szólt, ráadásul tényleg megvolt a hangulata, noha nem tegnap forgatták, ugye. Ezt nehezen vette be a gyomrom, pedig jó arcok is játszottak benne. Egyedül a végén lévő csattanó jött csak be...
#70670

romantikus | vígjáték

Veronica (Kathleen Robertson) nagyon vágyik a szerelemre. Feltűnik a színen Abel, aki leveszi a lányt a lábáról, majd jön Zed, akivel kapcsolatban hasonlókat érez. Vajon a fiúk mit... több»

#70671

80 A legényanya  (1989)

(18) (5)

vígjáték

Rendkívüli esemény történt Rátóton. Rozi, nemrég született kisfiának a Józsi nevet adta, szakítva azzal a szokással, hogy a faluban minden férfit - a tanácselnök után - Bélának... több»

Érdekes szociológiai abszurd, ugyanakkor néha egy kicsit vontatott. Az abszurddal az a problémám, hogy amikor az nagyon tömény, akkor bejön a Leslie Nielsen-, vagy a Horrorra akadva-effektus, amikor már sok és fáj. Ez, ami nem jött elő a Csapd le csacsinál, ennél a filmnél... több»
#70672

55 Gyémántok  (1999)

misztikus | road movie | vígjáték

Az egykori híres bokszbajnok, a lengyel hercegnek becézett Harry Agnesky mára öreg özvegyember maradt. Agyvérzése után újra beszélni tanul. Sejti sorsát, az öregek otthonát, de nem... több»

#70673

80 Montreali bankrablás  (1985)

(3) (2)

krimi | vígjáték

Grimm (Jean- Paul Belmondo), a határozottan tehetséges csirkefogó fantasztikus tervet eszel ki Montreal egyik bankjának kirablására. A legbiztonságosabbnak kikiáltott bankba bohócnak... több»

Kiváló franciásan belmondós hangulatú film, amolyan amerikai köntösben, mely kissé megfojtja az előző franciás hangulatot...
#70674

családi | dráma | kaland | western

Disney+

Davy Crockett amerikai határőr harcol a Creek-indián háborúban, beválasztják az amerikai kongresszusba és Texasért harcol az Alamónál. több»

#70675

70 Destino  (2003)

(3)

animáció | rövidfilm

Salvador Dalí és Walt Disney Destino című filmjében Kronosz, az idő megszemélyesítője és egy halandó nő tragikus szerelmi történetét láthatjuk, amint szürreális tájakon keresik... több»

#70676

71 Gengszterek  (2002)

akció | dráma | krimi | romantikus

A párizsi alvilági körökben csak Frankie néven ismert Simon Messena (Richard Anconina), és a feltűnő erotikájú Marie Segal (Anne Parillaud) - aki mint Nina a prostituált fut Frankie... több»

#70677

akció | dráma | krimi | thriller

Akira Saito minden álma, hogy Amerikába érkezvén csendesen vezesse kis boltját és hétköznapi életet élhessen. Amikor azonban bűnözők egy csoportja állja útját, a férfi felfedi... több»

Én bírtam ezt a filmet. Alapból a keleti filmek jöhetnek meg a harcművészetük is nagyon a kedvemre való.
#70678

dráma | thriller

Egy csendes pizzafutár utazásai Teheránban. több»

#70679

70 A negyedik emelet  (2003)

(1)

családi | dráma | vígjáték

Egy madridi kórház negyedik emelete tizenöt éves kamaszok nevetésétől hangos, az éjszaka pedig kész rettegés a nyugalomra vágyó nővérek számára. A négy kamasz, Miguel Ángel,... több»

Elég nyomasztó film, nem biztos, hogy kikapcsolódásnak ez a legjobb választás, de ha bírod a szívbemarkoló drámákat, akkor érdemes lehet tenni vele egy próbát.
#70680

akció | sci-fi

A tízmillió éves Sárkányanya hercegnő le akarja igázni a Földet, válaszul Chang professzor megteremt egy bionikus szuperhőst.