Gyerekjáték

SunnyM
Brian Tyree Henry
Brian Tyree Henry
Gabriel Bateman

A Kaslan Corporation Buddi babái igazi játszótársai lehetnek kis tulajdonosaiknak. Nagyszerű megfigyelők, gyorsan tanulnak, remekül kiegészítik a gyártó cég egyéb termékeit. Minden gyermek álma egy ilyen baba. Amikor azonban egy vietnámi gyár egy alkalmazottja rossz teljesítménye miatt… Több

Rendező: Lars Klevberg
Forgatókönyvíró: Tyler Burton Smith, Don Mancini
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2019.06.20.
Forgalmazó: Big Bang Media
Több

2020.08.17 Interfectorem Sabnock

A baba is béna,a szereplők is,az egész olyan semmilyen.Lassú,vontatott,és unalmas.Nem félelmetes,és a történet is teljesen semmilyen.Szomorú,hogy így piacra dobták ezt a selejtet.

2019.06.20 Filmdoki

a nap véleménye

Chucky, a Terminátor?

A kultikus 1988-as Gyerekjáték az évek alatt igen nagy kedvencemmé vált. Minden átgondolatlansága ellenére egy rendkívül szórakoztató horror, mely gazdagabbá tette a műfajt Chucky alakjával. Nem is kell csodálkozni a számos folytatáson, hiszen ez a v... Teljes kritika

2019.06.24 HE7EDIK

Nem tudom a régi milyen volt, nem is érdekel, de ez valami borzalmas lett. Majdnem háromnegyed óra telik el, mire történik valami lényeges, egy kezemen meg tudnám számolni hány brutális jelenet volt ebben a kliséhalmazban. A mai korba helyezése a bab... Több

2019.12.02 Ms. Akárki

Harmatgyenge és ritka unalmas alkotás. Semmitmondó és unalomig ismételt már az alatörténet, így kb allig tudtam rajta ébrenmaradni. Kár hogy ezzel a klasszikus horrorral nem tudtam jól bánni. Pedig egy jó színészgárdával klassz lehetett volna. Kár érte..

2019.09.29 Caravaggio1978

Ha nem aludtam volna el....

Végülis elaludtam a film végét...amit láttam belőle az egy vicc volt,de aki Gyerekjátékot néz az ezt keresi,méltó folytatása a sornak,de valahogy ötletesebbet vártam.

A film összbevétele 29 095 280 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 26 164 700 forintot termelt. A hazai mozik összesen 17 145 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film története eredetileg karácsonykor játszódott volna. Viszont az átdolgozott forgatókönyv után valamikor a karácsonyi ünnepek végén játszódik a kész film. Szerző: Kóborló

A film rendezője, Lars Klevberg szerint a filmjére nagy hatással volt az 1982-es, E.T. A földönkívüli című alkotás.Szerző: Kóborló

Chucky hangjaként felmerült az Odaát című sorozat sztárjának, Jensen Acklesnek a neve is.Szerző: Kóborló

A filmben a gyerekek az 1986-os A texasi láncfűrészes mészárlás második részét nézik a tévében. Szerző: Kóborló

(2019. 06. 21.)
Klasszikus kacatok, korszerű köntösben
Hollywoodban manapság egyre ritkábban látjuk, az alkotóknak itt mégis sikerült ráérezni, hogy a cselekménynek pontosan mely elemeit módosítva nem sérül az eredeti koncepció, és még a film értéke is nő. Bár közel sem tekinthető tökéletesnek, a Gyerekjáték kétségtelenül nem az, amire számítani lehetett. Több

(2019. 11. 06.)
Ezt a babát már le kell selejtezni
Értékelés: 50/100 A végletekig lebutított történet egy olyan horrorfilm lett, amit csak azért néz meg az ember, hogy egy jót röhögjön, ez pedig elég egyértelműen negatív jelző a műfajban. Több

Értékelés: 7.5/10
(2019. 06. 23.)
A Gyerekjáték-sorozatot tehát rendkívül jó érzékkel újították meg, amely minden hibájával együtt egy kellemes csalódás. Több

(2019. 06. 23.)
A rendezés a játékidő nagyobb részében tudatos és magával ragadó, és ugyanez mondható el a történetvezetésről is. Több

(2019. 06. 27.)
A Mark Hamill-Han Solo poén óriási, van itt némi Stranger Things utánérzés, ráadásul egy másik slasher ikon (Bőrpofa) is fontos szerepet kap. Félreértés ne essék, a végeredmény közel sem tökéletes, de azt gondolom, hogy mindenképpen érdemes esélyt adni neki. Több