Halálos iramban - Tokiói hajsza

Halálos iramban - Tokiói hajsza

The Fast and the Furious: Tokyo Drift
sptt

Bow Wow

Sean Boswell (Lucas Black) az éjszakai utcák fenegyereke, illegális fogadásokat köt, és őrült sebességre bírja az autóját. Ám egy rosszul sikerült éjszakai verseny után menekülni kényszerül. Tokióba költözik az édesapjához, de az új országban is hamar megtalálja a módját, hogyan hódolhasson… Több

Rendező: Justin Lin
Író: Chris Morgan
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán, Németország
Premier (HU): 2006.07.27. | Netflix (2023.12.01.)
Több

2022.06.04 BRANTON

Mèlyrepülès

2006-ban eljött a harmadik rész. Justin Lin jött, látott és rendezett. Más stílus mint ezelőtt kétszer, más sztori. Semmi gond. Vannak emberek, akiknek pont ez a kedvenc részük, mert ez szól leginkább az autókról, versenyekről, csajokról. Nekem épp ellenkezőleg. Szerintem kilóg a szériából, nem túl jó a színészgárda, gyenge karakterek, érdektelen sztori. Ugyan nem a leggyengébb rész, de majdnem. Az akciójelenetek nem rosszak, a zenék szintén nem. Mégsem az igazi. Ugyan később ügyesen összekapcsolják egy másik résszel a filmet, de szerintem egy felesleges kitérő volt ez.

2017.07.26 Deku

Az összes rész közül talán ez volt a kedvencem. Egyszerűen zseniális volt, hogy át tették a filmet Japánba. Tökre jól működött. Másabb mint az előző részek de ez nem ront a filmen.

2017.09.21 mamiéstöti2

Nekem ez a rész tetszett a legkevésbé, talán az idegen helyszínek és a más kultúra miatt. Egyébként a történet elfogadható, de a húzóemberek hiánya is kiábrándító.

2018.08.02 HE7EDIK

Ez a rész olyan a szériában mint egy kakukktojás. Szerintem a leggyengébb film mind közül. A főszereplő gyerek pedig irritáló.

2020.05.21 sptt

Gondoljuk át újra...

Ez a film volt az, amikor az alkotók azt mondhatták és azt mondták, hogy "színezzük újra". Tulajdonképpen fontos volt ez a film, mert ha ez nincs, akkor biztos nem készül el a 8. rész is a franchise-ból, ugyanis ez adott egy olyan lökést, ami megmutatta, hogy azért nem lehet két fillérből 200 millió dolláros bevételt elérni. A forgatókönyvírók nem izzadtak meg nagyon, brutál gyenge a sztori, az autós jelenetek viszont többnyire ugyanolyan profik, mint korábban. A színészek közül egyedül Nathalie Kelley mutat értékelhetőt, a többiek borzalmasak, a szinkron is értékelhetetlen. Szerencsére az autós jelenetek elviszik a film felét, így nem volt tökéletesen kidobott 100 perc a film megtekintése.

Ez a rész kronológiai sorrendben a 6. és a 7. rész között van. Szerző: mamiéstöti2

Diesel azzal a feltétellel szállt vissza a filmbe, hogy a Riddick folytatása is elkészüljön. Szerző: mamiéstöti2

A Toyo cég 4000 autógumit ajánlott fel a forgatásra, amelynek nagyjából a felét használták el, a Rays Engineering pedig kerekekkel járult hozzá a film elkészüléséhez. Szerző: SódóGA

Az utolsó jelenetben Vin Diesel (Dominic Toretto) is megjelenik egy Hammerben.Szerző: SódóGA

(2015. 05. 05.)
Miután már a folytatás is szenvedett attól, hogy elhagyták az eredeti szereplőket és helyszíneket, a 3. részben mintha csak direkt fokozni akarták volna ezt: már Paul Walker sem tért vissza, a színtér pedig egészen Japánig utazott. Több
A nagy pénzrablás
2017