A mandalóri

The Mandalorian

1. évad (2019) - 8 epizód
2. évad (2020) - 8 epizód
3. évad (2023) - 8 epizód

A Birodalom már megbukott, az Első Rend pedig még nem alakult meg. Egy magányos pisztolyhős eközben az ismert galaxis legtávolabbi szegleteiben utazgat.

(Varga_Júlia)

Premier: 2019.11.12. | Disney+ (2022.06.14.)
Több

2023.07.21 Lipót Testvér

SZŰŰŰŰŰ❗️❗️❗️

A Mandalóron pacek a stíl'!!! Din Djarin a király! Ezt nektek, kedves „NEMLEHETTÖBBBŐRTLEHÚZNIASTARWARSRÓL” barátocskáim!

2022.06.28 Harper

a nap véleménye

Nagyon vegyes minőségű

A Star Wars Univerzum kifogyhatatlan lehetőségeket tartogat a rajongók és filmkészítők számára egyaránt. Egy olyan világ, amelybe a filmesek bárhonnan benyúlhatnak. Előzményfilmeket, folytatásokat spin-off fejezeteket illesztgethetnek az alap-kánon r... Teljes kritika

2020.03.17 dailyfilmsan

Berobbant a Star Wars univerzumba A mandalorian és vitte a prímet bár sokszor arra kellett rájönnöm hogy a bébi yoda miatt nézem. Nem volt annyira informatív és mozgalmas de mégis hozzá tett az egészhez és megmozgatta a fanok fantáziáját. Ami kiemelk... Több

2021.01.06 Hupka Adrián

Talán a sorozat egyszerűsége volt az, ami a leginkább megfogott. Elég egy érdekes és enigmatikus főhős, aztán csináljon amit szeretne, én szívesen nézem. Nehéz bevallani, de a Csillagok háborúja kiérdemelt már egy nézhető jelenséget a filmek, sorozat... Több

2019.12.14 Orosz István

Több kreativitás van benne, mint az új SW filmekben.

Én nagyon örülök ennek a sorozatnak, és kicsit úgy érzem ez nem csak egy egyszerű mellékszál, nem csak egy Star Wars világban játszódó különálló történet. Itt a szálak egyszer majd csak összeállnak.

5 évvel A Jedi visszatér (1983) után játszódik, és 25 évvel Az Ébredő Erő (2015) előtt.Szerző: Képkockák

Az első Disney+ sorozat, az első rész a szolgálatatás megjelenésekor jött ki.Szerző: Képkockák

Mielőtt Rosario Dawson ki lett választva Ahsoka Tano szerepére, a rajongók mellette kampányoltak.Szerző: Képkockák

A főhős fegyvere egy 1894-es Bergmann No. 1 automatic pisztoly alapján készült.Szerző: Képkockák

Gina Carano azt hitte, hogy egy női Wookie-t alakítana a sorozatban, később meglepődött, hogy látható lesz az arca.Szerző: Képkockák

(2021. 01. 21.)
Bébi Yoda nem megváltó
A mandalóri, ha nem is a Star Wars-univerzum megváltója, mint aminek az új trilógia bukása nyomán sokan kikiáltották, de nem is kell annak lennie: a gémergeneráció esti meséjét így is tehetségesen mondja fel. Több

(2019. 12. 14.)
Úgy tűnik, végre kapunk egy jó Star Wars-spinoffot
A Star Wars eddigi spinoffjai a Zsivány Egyes és a Solo nem szakadtak el annyira a Skywalker-sagától, hogy meg tudjanak állni a saját lábukon, és egyiknek sem volt kifejezetten érdekfeszítő a története, ezért igazán csak azok számára lehettek szórakoztatóak, akik ismerik és szeretik a messzi-messzi galaxist. Most egy élőszereplős sorozattal is bővü... Több

(2020. 02. 25.)
This is the way (?)
Remélhetőleg a The Mandalorian kinövi a kezdeti dadogását, és kilép a saját komfortzónájából, mert minden hibája ellenére vannak ígéretes mozzanatai. Több

(2020. 01. 07.)
Hatásvadászat nélküli fejvadász
Meglátásom szerint egy spin-off sorozat legnagyobb kihívása nem is az univerzumbővítés, hanem egy hangulatvilág, egy életérzés felfrissítése. A mandalore-i 1. évadát tekintve állítani merem, hogy a projekt megvalósult. Több