Nem vagyok F1 rajongó, de nekem nagyon tetszett a film. Az eredeti sztoriról sem tudok sokat, csak Lauda balesetéről. Vicces de a film megnézése közben végig az volt a fejembe, mintha Ronaldot és Messit látnám.
Úgy érzem ez a film az amerikai nézőközönségnek készült, amolyan betekintés az európai foci huligánok életébe. Az ötlettel nincs semmi probléma, és Eljah Wood szereplése se olyan irritál, mint az elsőnek gondolnánk. Az angol stílus visszaköszön, de a huligános jelenetek kicsit szépítettek "lightosak". A sztori egyébként nagyon jó. A kirúgott diák, fél hazamenni a családjához és véletlen belecsöppen a foci huligánok közösségébe. Hamar megszereti és ott vezeti le kudarcos élete minden dühét. Családja próbálja megállítani a srác mélyrepülését mielőtt még nem késő, mint kiderül saját tapasztalatok alapján. Ami nem tetszett, az a befejezés, egyszerre idegesítő és értelmetlen. Ez sokat ront az eg... több»
Sajnos csalódás volt a film. Gyllenhaal egymás után hozza a jó filmeket, és azt hittem ez is egy maradandó alkotás lesz. Nem lett az. Egyértelműen az Oscarra szánták, de ez sem jött össze. Túl sok benne a dráma , a két bokszoló kakaskodása túl erőltetett lett. Egyszer megnézhető, de ennyi.
Eredeti ötlet! Ez az ami dicsérhető a filmbe. Sajnos a horror jelenetek görbe tükrén túl nem tud vicces lenni. Az ember ha megnéz egy hosszabb előzetest, már látta is a filmet.
Nem szeretem az énekes filmeket, de ez megfogott. Valószínű azért, mert az ilyen filmek mind bugyuta szerelmes témákkal foglalkoznak. A történet magával ragadott és kíváncsi voltam hogyan ér véget a történet. Megérte!
88 Hajsza a győzelemért (2013)