1. évad (2021) - 6 epizód
2. évad (2023) - 6 epizód

Owen Wilson
Owen Wilson
Tom Hiddleston

Miután Loki ellopta a Tesseractot, őrizetbe veszi egy szervezet, ami az időt felügyeli. Segítségével egy hosszú időutazásra indulnak, amely folyamán megváltoztatja az emberek történelmét, és emiatt hatalmas kalamajkába… Több

Premier: 2021.06.09. | Disney+ (2022.06.14.)

Echo  (2024)

Több

2023.11.15 Viktória401828

Érdekes

Nagyon érdekes, végig fenntartotta az érdeklődésemet. A színészek szuperek! Jól felépített, elgondolkodtató és lebilincselő, nagyon jó kis karakterfejlődések vannak benne.

2022.01.30 Ms. Akárki

Imádtam. Loki karakterét amúgy is jobban szeretem, mint Thorét, de ez a minisorozat elképesztően jól sikerült. Alig várom, hogy az MCU-filmekben ezt az Idő Őrzői témát belefűzzék. Tom Hiddleston zseniális színész. Owen Wilson pedig tökéletesen tovább fűszerezi ezt a remek hangulatot, amit részről részre tovább építenek.

2022.01.24 Nk

Már az időutazással megfogott a sorozat, ez a téma engem mindig érdekel, az Idővariációs Hatóság működése is nagyon tetszett. Loki karakterének jót tett a hosszú játékidő, egészen izgalmas figura lett. A történet kifejezetten nagyszabású, az évad zár... Több

2021.08.04 Timon

Glorious

Az előző két sorozat bármennyire is bejött nekem, ez még így is sokkal jobban tetszett. Már a legelső részben tulajdonképpen egyből a lényegre térnek, és ez a szint gyakorlatilag nem megy lejjebb, viszont rengeteg érdekes pontot sikerül előhúzni ezzel az idővonalas dologgal. Az utolsó részt egy kicsit elnyújtottnak érzem, de attól még az is hatalmas volt, és fordulatos. 10/10

2023.10.04 harnas1207

Nagyon bíztam a sorozatban, hátha egy a fő vezérvonaltól merőben eltérő gyöngyszem lesz. Sajnos nem, kaptunk egy lelkizős paródiát. Rajongóknak biztos be fog jönni.

Amikor Sif dühös volt Lokira, mert az levágott egy tincset a hajából, utalás a skandináv mitológiára. Loki leborotválta Sif haját álmában, majd ezt látván Sif férje, Þórr kényszerítette Lokit, hogy Svartálfaheimrben kovácsoltasson egy színarany parókát. Szerző: Lipót Testvér

Owen Wilson és Tom Hiddleston korábban együtt játszott az Éjfélkor Párizsban (2011) című filmben, melyben szintén szerepe van az időutazásnak. Szerző: Nk

Kate Herron, a sorozat rendezője 2021 júniusában elárulta, hogy a sorozat nem követi a képregény egyetlen történetét sem. Bár inspirációt merített innen-onnan, nincs olyan jelentős narratív adaptáció, mint pl. a Bosszúállók: Ultron kora (2015) vagy Amerika Kapitány: Polgárháború (2016) esetében. Szerző: Nk

A Marvel köztudottan szigorú a spoilereket illetően. Owen Wilson kiszivárogtatta az információt, miszerint bajuszt növeszt Mobius karaktere miatt. Később a nap folyamán kapott egy sms-t azzal az üzenettel, hogy "első csapás" (Stirke 1). Azt nyilatkozta, szerinte Kevin Feige írta egy eldobható telefonról, így jelezve neki, hogy óvatosan nyilatkozzon a sorozatról. Szerző: Nk

Az eredeti terv szerint a sorozatban Loki az emberi történelem során bukkant volna fel különböző időpontokban, és néha elég kellemetlen hatással lett volna a történelmi eseményekre.Szerző: Nk

Értékelés: 7.5/10
(2021. 07. 24.)
A Loki sorozat az MCU negyedik fázisának nagy, keretet adó narratív eseménye: felrúgja a filmes univerzumot a kozmoszba, bevezeti a multiverzumokat, behívja a következő übermensch főgonoszt. Mindezt becsomagolva sokak kedvenc szuperhősvilága csibész rosszfiújának, a stiklik és az átb*szás asgardi istenének a fejlődéstörténetébe. Érdekes, nagyszabás... Több