Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Charlotte Gabris

freeman   2019. 12. 01.

Király film

indingo   2017. 04. 17.

Kifejezetten idegesítő karakterek voltak a filmben, amitől már eleve kedve sincs nézni az embernek. A történet kicsit bugyuta, de egy-két jelentet jól megfogtak és még vicces is volt.

felicity   2017. 08. 05.

Ezt a filmet már kétszer láttam. Egyszer a családommal és egyszer a barátokkal. Mind a kétszer végig röhögtem. :)

SzFa   2017. 10. 03.

Nagyon vicces film, egész idő alatt nevettem. Sokkal jobb mint az első rész. Itt egy remek példa a francia humorra. "Az első részt (A felvigyázó) annyiból ajánlott ez előtt megnézni, hogy jobban megismerjük a karaktereket, mert itt a folytatásban nem pazaroltak rá időt, így csak sok idiótát kapunk felvázolás nélkül. " - ezzel teljesen egyetértek.

Deku   2017. 12. 09.

Kár volt belevágni, vontatott, unalmas és egy színű az egész sztorija. Nagyon nem szeretem az efféle filmeket, tettem vele mégis egy próbát ám feleslegesen.

Nem feltétlenül baj, ha egy film „csak” szórakoztat. Az Elmentek otthonról ennek a célnak tökéletesen megfelel. több»